Προς το περιεχόμενο

animae clip - Expendable


animae

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μια ερώτηση για την συνοχή: φαντάζομαι εννοείς το δέσιμο των καθαρών σημείων με τα πιο χιέβυ, σωστά?

 

Nαι... εννοώ πως οι αλλαγές του ρυθμού καλά κάνουν και υπάρχουν, αλλά μερικές μου φαίνονται ολίγον τι άσχετες.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραια μουσικη.

Ωριμη συνθεση με πετυχημενα ταξιδιαρικη μελαγχολικη διαθεση.

Μπραβο σου!

 

PS:Το φανταζομαι με γυναικα στα φωνητικα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αν δεν έχεις ακούσει Gathering έχεις ενδιαφέρουσες απόψεις! ;D

 

(Αnimae εννοείται πως δεν λέω ότι τους έχεις κοπιάρει...)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι... εννοώ πως οι αλλαγές του ρυθμού καλά κάνουν και υπάρχουν, αλλά μερικές μου φαίνονται ολίγον τι άσχετες.

 

Δεν μπορώ να πω κάτι πάνω σε αυτό, από την άποψη ότι προφανώς είναι σεβαστή η άποψη σου. Απλά είναι τόοοοσο πολυ καιρό το κομμάτι που πλέον πραγματικά δεν μπορώ να το φανταστώ ως instrumental διαφορετικά :D (είμαι σχεδόν σίγουρος βέβαια για πιο σημείο μιλάς συγκεκριμένα ;))

Πάντως και να το εννοούσες για το κοπιάρισμα, παρεξήγηση δεν μπορεί να υπάρξει, κοπλιμέντο είναι και αυτό, μην ανησυχείς :D

 

Freerock, καταρχήν ευχαριστώ για τα σχόλια και κατά δεύτερον πρόσεξε σε τι θρεντ ποστάρεις γιατί σε βλέπω να συμμετάσχεις και συ πουθενά :P

edit: Να συμπληρώσω μόνο ότι το φαντάζομαι με ανδρική φωνή (το πιάσαμε το υποννοούμενο..?)

 

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Freerock, καταρχήν ευχαριστώ για τα σχόλια και κατά δεύτερον πρόσεξε σε τι θρεντ ποστάρεις γιατί σε βλέπω να συμμετάσχεις και συ πουθενά :P

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου