Προς το περιεχόμενο

Αγορα drums απο thomann.. τελικα λεει??


Alexei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους.. Λοιπον οπως εχω αναφερει σε προηγουμενο ποστ παρολο που δεν παιζω πολυ καιρο ενδιαφερομαι για αγορα τυμπανων και χαζευοντας στο internet ψαχνοντας για μια καλη λυση διαβασα καποια πραγματα για τα pearl elx στο drumstore κανουν 1169 ευρω ενω στο thomann 990(!!!!!!!) και εμεινα καπως ετσι: 8O ... θα ηθελα να ρωτησω ποιες ειναι οι παραπανω χρεωσεις για ενα σετ, τον τροπο αποστολης (δηλαδη θα ρθουν σπιτι μου??) κ γενικα οτι πληροφοριες κρινετε οτι ειναι χρησιμες.. αν εχει ξανασυζητηθει παρομοιο δωστε μου link να μην σας κουραζω αδικα.. thanx..

 

A!! αν ξερετε αλλο μαγαζι στην αθηνα με καλες τιμες(εκτος τριμη) αν και το κοβω δυσκολο.. πειτε το...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα μεταφορικα εξοδα ειναι 20 ευρο...οτι και να παρεις.Εγω πηρα και τη Ντραμς μου τη φυσικη(με πιατινια) αλλα και μετα απο λιγο καιρο και την ηλεκτρονικη και πληρωσα 20 ευρο για τη καθε παραγγελια.Μου ηρθαν σε αψογη κατασταση σε πολυ καλες συσκευασιες,στο συνιστω ανεπιφυλακτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω που πήρα τη sonor 505 μου ήρθε στην ώρα της κανονικότατα...με μεταφορική έξω απο το σπίτι μου...και μάλιστα επειδή είχα κάνει ένα λάθος στην παραγγελία ακόμα και τελευταία στιγμή το πρόλαβαν και τα έστειλαν κανονικοτατα....

 

Και εγώ ψηφίζω να πάρεις...

 

PS...Προσοχή εκτός απο τα μεταφορικά που είναι 20 euro σε περίπτωση αγοράς με τραπεζικό λογαριασμο πρέπει να πληρώσεις κάποια χρήματα για το έμβασμα.....(εμένα μου βγήκαν 20euro)

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα pearl elx στο drumstore κανουν 1169 ευρω ενω στο thomann 990(!!!!!!!)

 

ημουν στη γερμανια που λες κ δοκιμασα μια yamaha maple custom absolut ολοκαινουρια με 10,12 τομ 14,16 βαθια και 22 κασα.η τιμη αυτης 2500.

 

παω στο φιλτατο νακα και κανω την εξης ερωτηση:σποσ κανει η 18 κασα thw yamaha maple custom absolut?

 

η απαντηση:

1350€

 

κ εγω εμεινα καπως εστσι 8O ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό συμβαίνει γιατί κάποιοι είναι αντιπρόσωποι (και μερικοί αποκλειστικοί) και κάνουν ότι τιμές θέλουν....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αυτα τα τυμπανα τα Pearl τα ELX τα ζαχαρωνε και ενας φιλος μου πριν κανα 4μηνο και ηθελε να με τραβηξει μεχρι στολλα να παμε να τα ακουσουμε μπας και μας κανουνε καλυτερη τιμη απο drumstore( πως την γλυτωσα ,....ακομα δεν ξερω :lol: :lol: )

Του ειπε το καστανο και ο στολλας και ησυχασε!

Αλλα εγω που το εψαξα λιγακι τα βρηκα στα 1000ευρο εδω στην αθηνα!!

Δεν ξερω τι λετε για drumstore vs thomann .....

Εγω την βρηκα την ακρη με τα Pearl :D :D

Καλη τυχη Φιλε Alexakos.....(ειμαστε και γειτονες 8) 8) :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε zakk thnx για την απαντηση.. να σε ρωτησω.. μηπως θυμασαι που τα βρηκες με χιλιαρικο?? αν και δν ξερω την τελικη επιλογη μου.. αλλα καλο θα ηταν να ξερω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου