Προς το περιεχόμενο

Αxe-fx II και απαραίτητα extras


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία τώρα έχω γύρω στα 3000 οπότε είμαι έτοιμος για αγορά.Υπάρχει περίπτωση να βγάλει η fractal axe 3 το 2014? Πρέπει να το κοιτάξω και αυτό ή αν δεν έχουν πει τιποτα να το υπολογίζω βάση της συχνότητας που βάζουν τα μοντέλα γιατί να πάρω το 2 και να βγεί στην επόμενη NAMM το 3 βλακεία :P

Monitors λέω για τα ADAM A7 ανάλογα αν θα πάρω και την πεταλιέρα τώρα ή αν βρω καποιο part σε αγγελία.Για καρτούλα ήχου ή για κατι πιο φθηνό σε monitor τι παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία τώρα έχω γύρω στα 3000 οπότε είμαι έτοιμος για αγορά.Υπάρχει περίπτωση να βγάλει η fractal axe 3 το 2014? Πρέπει να το κοιτάξω και αυτό ή αν δεν έχουν πει τιποτα να το υπολογίζω βάση της συχνότητας που βάζουν τα μοντέλα γιατί να πάρω το 2 και να βγεί στην επόμενη NAMM το 3 βλακεία :P

Monitors λέω για τα ADAM A7 ανάλογα αν θα πάρω και την πεταλιέρα τώρα ή αν βρω καποιο part σε αγγελία.Για καρτούλα ήχου ή για κατι πιο φθηνό σε monitor τι παίζει?

Σου προτεινω κατι πιο φθηνο αλλα παρα πολυ καλο.

http://athensproaudio.gr/recording-gr/ixeia-monitor/energa-monitors/focal-cms-40-el.html

 

 

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αν μπορεσετε ακουστε το το μηχανημα απο κοντα.εγω το ειχα πολυ ψηλα αλλα εχτες που το ακουσα πρωτη φορα απο κοντα στη συναυλια των Riverside απογοητευτικα.πληρης digitila

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου