Προς το περιεχόμενο

Γινεται split screen video με το Windows live movie maker ?


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...μπάαα...μόνο 1Gb... ;)έτσι είναι τα επαγγελματικά προγράμματα...όπως και το adobe after effects :P

 

Εντάξει δεν θεωρώ ένα split screen τόσο επαγγελματική εφαρμογή . Αλλά τέλος πάντων αφού έτσι είναι , τι να κάνουμε ...

 

για τέτοιες δουλειες ειναι πολύ καλό το sony vegas αλλα δυστυχώς πρέπει να το αγοράσεις και θελει και να γνωρίζεις καποια πραγματα για να το λειτουργησεις, που μπορεις να μαθεις και μεσω tutorial απο το youtube.

 

Το movie maker δεν μπορει να κανει τετοια πραγματα.

 

 

 

Θα το κοιτάξω το Vegas κάπου πρέπει να το έχω . Είχα αγοράσει κάτι παλαιότερα και νομίζω το είχε μέσα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει δεν θεωρώ ένα split screen τόσο επαγγελματική εφαρμογή.

Tότε βρές ένα απλό προγραμματάκι και όχι ένα "γίγαντα" όπως το after effects.

 

Aτυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί δεν έχω σχέση με τα πισάκια...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δωρεαν το after effects ?

Οχι. (Google is your friend...)

Φυσικα και ειναι δωρεαν... Υπαρχουν πολλα κρακ.... Βεβαια αν θες και ενημερωσεις θα πρεπει συνεχεια να ψαχνεις και καινουργιο κρακ... Ψαξε το και θα το βρεις... Αν θες βοηθεια πες το μου  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν προτιμας νομιμα τοτε πρεπει να βαλεις βαθεια το χερι στην τσεπη αν και οι ανθρωποι στην adobe το εξευτελισαν το πραγμα...και εριξαν την τιμη κατακορυφα στα 999$.  ;D

 

εγω το εχω κατεβασμενο με κρακ αλλα αν εμαθες με το movie maker τοτε πιστεψε με απλα θα το εχεις να καθεται οπως κι εγω  :P

θελει πολλη ψαξιμο, χρονο και υπομονη για να το μαθεις, αλλα αν το ψαξεις τοτε φτιαχνεις και ταινια του χολλιγουντ (στην κυριολεξια)

http://reckoninghour.com/

 

rEaL mUsIc

rEaL nEwS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά...

 

Από τους κανονισμούς:

4. Δεν επιτρέπεται η προώθηση και αναζήτηση πειρατικού λογισμικού και μουσικής ή οτιδήποτε άλλο παραβαίνει τον νόμο, μέσα από τη σελίδα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα και ειναι δωρεαν...

Φυσικα και δεν ειναι δωρεαν. Το κρακ ειναι δωρεαν. Ξερεις φανταζομαι τη διαφορα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Φυσικα και ειναι δωρεαν... Υπαρχουν πολλα κρακ.... Βεβαια αν θες και ενημερωσεις θα πρεπει συνεχεια να ψαχνεις και καινουργιο κρακ... Ψαξε το και θα το βρεις... Αν θες βοηθεια πες το μου  ;)

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το premiere σου φανηκε δυσκολο... μη δοκιμασεις να ... αγορασεις ...το after effects...

Ειναι η μερα με τη νυχτα. Αλλη λογικη εντελως. Λογικο αφου δεν είναι για αυτο το λογο κατασκευασμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου