Προς το περιεχόμενο

Ibanez Prestige


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα μια δοκιμη στην νεα μου ibanez και εχω παθει πλακα απο το ποσο versatile ειναι αυτη η κιθαρα , και ποσο καλο ηχο εχει... Νομιζω δεν υπαρχουν καλυτερες κιθαρες απο τις ibanez σε αυτα τα λεφτα... Μεχρι το 1000ρικο δηλαδη

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο μοντελο ειναι ?

 

Από παρατηρητικότητα σκίζεις, εε  ;D

Δες τον τίτλο του οβίδεου.

 

Άρη, καινούργια κιθάρα μωρή κουφαλίτσα  ;D. Θα δω το βίντεο και θα σου πω γνώμες.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινουρια ειναι ναι . Ειναι πολυ ωραίο το graffic που εχει , γιατι συνήθως οι ibanez ειναι κακάσχημες αλλα το βασικό ακούγεται πολυ καλα ... Και το μανίκι δεν ειναι πολυ λεπτό για ibanez . Θα έλεγα οτι ειναι d shape ... Στην δεύτερη 4 η θέση εκει στην επιλογή μαγνητων ο neck δεν σπλιτ άρει αλλα παίζει σε parallel ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε Άρη τι μου θύμησες...

 

20 - 21 χρονών που βόλταρα στον Μαυρομουστάκη στη Θεσσαλονίκη, την είχα δει (και ερωτευτεί) στη βιτρίνα του αλλά που λεφτά για να την αγοράσω...

 

Καλά παιξίματα εύχομαι!!!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε Άρη τι μου θύμησες...

 

20 - 21 χρονών που βόλταρα στον Μαυρομουστάκη στη Θεσσαλονίκη, την είχα δει (και ερωτευτεί) στη βιτρίνα του αλλά που λεφτά για να την αγοράσω...

 

Καλά παιξίματα εύχομαι!!!  :)

 

Same here, αλλα ημουν λιγο πιο νεος και μαλλον λιγο πιο ταπι ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παιδιά να είστε καλα . Βασικα ειναι η Τεταρτη ibanez που έπεσε στα χέρια μου και έχω να πω οτι καταλαβαίνω απόλυτα γιατι η εταιρία χερει τέτοιας εκτίμησης .

 

ωραιος!!!

καλοπαιχτη!!!

Ποσες εχεις μαζεψει?????

 

Βασικα 5 έχω αλλα η μια ειναι η φεντερ η οποία δεν μετράει ... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου