Προς το περιεχόμενο

Ποιος ενισχυτής είναι η καψούρα σας?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 96
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Mesa Boogie Mark V...κρίμα που (μάλλον) δε θα τον αποκτήσω ποτέ.  :'( ;D

   

Όσο ζούμε ελπίζουμε...!!!     

Kαψούρα μόνο φεντερι.Σκαστο και λιγο βρωμια στα δοντια .Twin.

                      Με τον τρόπο περιγραφής με κάνεις να θέλω και φεντερι...-:)                               
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα ραδιόφωνο αντίκα παγκόσμιας λήψης Vega με το γνωστό ματάκι(φωτεινή ένδειξη οτι 'επιασες τον σταθμό τότε δεν υπήρχαν τα led). ;D

 

Το πούλησε τότε ο πατέρας μου χωρίς να με ρωτήσει(είχε απηυδήσει ;D) ήταν ο πρώτος μου ενισχυτής, και είχα κάνει και μόντα! έκοψα το καλώδιο της κιθάρας έβγαλα το βύσμα  και έβαλα 2 ''μπανάνες''(ακροδ) τις κάρφωσα πίσω στην υποδοχή και γκράααανκ, παραμόρφωνε κιόλας, μια λάμπα εξόδου είχε,την έβλεπα από πίσω γιατί ήταν μισοανοιχτός ο δέκτης.

 

Μ'αυτό έστειλα....μια γριά  ;D(ήταν κακιά) μόλις χαμήλωνα την ένταση άκουγα τις κατάρες της!! το ράδιο ακουμπούσε στον τοίχο του διπλανού διαμερίσματος  ήταν εξ'επαφής ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνε πάνω από 20 χρόνια που είχα παίξει σε έναν Musicman στο Studio. Δεν έχω ξανακούσει τέτοια γλύκα από κανέναν άλλον. Θα θελα να γύρναγα το χρόνο πίσω αλλά να είχα και λεφτά να τον αγοράσω...

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα θελα να γύρναγα το χρόνο πίσω αλλά να είχα και λεφτά να τον αγοράσω...

 

ψαξε στο ebay...με 2-3 εκατοσταρικα θα γινει ευκολα δικος σου.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την "καψούρα" μου Tweed Deluxe 5Ε3την έφτιαξα, (thank you very much Γιώργη) αλλά δεν το κρύβω ότι τα σάλια κυλάνε (έστω και υποσυνείδητα) όταν σκέφτομαι έναν Matchless Cobra ή έναν Suhr Jim Kelley Combo .... και καμιά δεκαριά άλλους  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου