Προς το περιεχόμενο

Το Moderation και το Noiz - Παρακαλώ τη γνώμη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως συμφωνώ 1000% με τον αγαπητό εν χριστώ αδελφό αντουάν: καλύτερα να αφήσετε τους τσακωμούς και να εστιάσετε σε άλλα πράγματα, π.χ. αυτό:

 

Image-89EC09FF3C8511DA.jpg

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 137
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μιας και άλλαξε τίτλο το thread, θα πω πως το Modulation,,εεε το moderation είναι ανάλογο και της καλής πορείας του site.. δηλαδή είναι αρκετά καλό και για να μας παρέχει πληροφορίες,... και φιλοξενεία και να γίνονται και σάκοι του μπόξ, όποτε χαρμανιάζουμαι και θέλουμαι να εκτωνοθούμαι

 

 

Δίνω ¶ριστα...

ΜΤΠ = Μην Το παρεξηγείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα δεν κλειδώθηκε επί της βάσεως προσωπικής διαφωνίας (αν ήταν έτσι' date=' θα είχε κλειδωθεί πολύ νωρίτερα).

 

Κλειδώθηκε επί τη βάσει της απειλής για απόλυτο εκτραχηλισμό της συζήτησης, όπως συνοψίζεται από την έκφραση ότι θα "γίνουμε Βιετναμ", έκφραση που όντως διατυπώθηκε επί της βάσεως προσωπικής διαφωνίας αλλά... όχι δεν διατυπώθηκε από εμένα.[/quote']

 

Συγνώμη Wow!, αλλά με αυτές τις δικανικές δικαιολογίες υποτιμάς βάναυσα τη νοημοσύνη όλων μας.

 

Αν υπονοείς ότι αυτή η ΑΦΟΡΜΗ ήταν και πραγματικά ΑΙΤΙΑ να κλειδώσεις το θέμα, ξέρεις πολύ καλά -επειδή όντως χαζούς δεν θα βρεις στο φόρουμ- ότι δεν θα γίνεις πιστευτός.

 

 

Μην ψάχνετε για χαζούς εδώ, διότι δεν θα βρείτε. Ο κ. Σπύρος (ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ) είχε (και έχει) τη δυνατότητα να έρθει να μιλήσει και να πει ότι κρίνει πως πρέπει να πει. Αυτή η "δι' αντιπροσώπων συζήτηση", ήταν που ήταν κωμική από την πρώτη στιγμή, έχει αρχίσει να γίνεται και ύποπτη.

 

Αυτό που έγραψες ήταν το παραπάνω. Αφού πρώτα είχες ρωτήσει τον προηγούμενο συνομιλητή (apos) αν 'είναι σοβαρός'.

 

Και μετά αρχίζεις να κατηγορείς εμένα για ύποπτα κίνητρα... αλήθεια αυτή η προτεσταντική αντίληψη περί ενοχής μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου, κατά πόσο συνάδει με την 'αίγλη' που έχω ως μέλος, άποψη την οποία εξέθεσες μερικά post πιο πάνω;

 

Για μια ακόμα φορά: δεν είμαι βαλτός από κανένα, ο συγκεκριμένος άνθρωπος κατά πάσα βεβαιότητα το έχει ξεχάσει προ καιρού εκείνο το θέμα και ο μόνος λόγος που το θυμήθηκα ήταν η ιστορία με το PS1.

 

Το ζήτημα που πρέπει να μας απασχολήσει είναι πως αντιμετωπίζουμε κάποιες καταστάσεις: καλό είναι να θεωρητικολογούμε περί ανοιχτού πνεύματος και αποδοχής εναλλακτικών παραστάσεων, αλλά καλύτερο είναι να το αποδεικνύουμε που και που. Και με τη συμπεριφορά μας (εμείς οι παλιοσειρές... τρομάρα μας...) δεν δικαιώνουμε την 'αίγλη' μας.

 

Και ναι Παναγιώτη, φασίστας δεν είσαι, πιστεύω ότι σε έπιασαν τα νεύρα σου, και από τον Παναγιώτη μπορεί να το δεχτώ... από τον Wow! όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και άλλαξε τίτλο το thread' date=' θα πω πως το Modulation,,εεε το moderation είναι ανάλογο και της καλής πορείας του site.. δηλαδή είναι αρκετά καλό και για να μας παρέχει πληροφορίες,... και φιλοξενεία και να γίνονται και σάκοι του μπόξ, όποτε χαρμανιάζουμαι και θέλουμαι να εκτωνοθούμαι

 

 

Δίνω ¶ριστα...[/quote']

 

Εγώ άλλαξα τον τίτλο... έτσι για να μη μένουν υποψίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν σταματήσετε να τσακώνεστε, δεν σταματάω να ποστ-άρω φωτό! Ναι, είμαι φασισταράς.

 

200892094_l.jpg

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά προστατευμένη (η πληροφορία) υπό τη σκέπη του Abraxas έγινε αποδεκτή από το φόρουμ και αντικείμενο έρευνας. Αν την ίδια ακριβώς πληροφορία έμπαινε να την πει κάποιος που δεν έχει την ίδια αίγλη' date=' θα τον είχαμε (δικαίως) κράξει.[/quote']

 

Γιατί δικαίως; :evil:

Μήπως μέσα στο Noiz επιτρέπονται μόνον

ότι ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ή ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ να ακούτε;

 

Δεν είναι δηλαδή ελεύθερος κάποιος να πεί την γνώμη του για κάτι,

αλλά είναι όμως ελεύθεροι όλοι οι άλλοι να τον κράξουν; :evil:

 

Γιατί το επιτρέπετε αυτό; Ε; :evil:

 

Δεν μπροώ να βρώ τους όρους χρήσης του Noiz :roll:

αλλά κάπου θα πρέπει να υπάρχει προστασία από κραξίματα.

Το απαιτεί η Δημοκρατία και ο σεβασμός στην ελευθερία του λόγου.

Πώς να το κάνουμε;

 

 

Το κράξιμο που κάνετε, το κάνετε γιατί το έχετε ψυχολογική ανάγκη.

Ψοφάτε για κράξιμο,

για αυτό και το κράξιμό σας ΔΕΝ έχει καμία βαρύτητα

δεν πρέπει να το παίρνει κανείς στα σοβαρά.

 

¶ντε, κράξτε τώρα ... :lol: :lol: :lol:

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Συγνώμη Wow!' date=' αλλά με αυτές τις δικανικές δικαιολογίες υποτιμάς βάναυσα τη νοημοσύνη όλων μας.

 

Αν υπονοείς ότι αυτή η ΑΦΟΡΜΗ ήταν και πραγματικά ΑΙΤΙΑ να κλειδώσεις το θέμα, ξέρεις πολύ καλά -επειδή όντως χαζούς δεν θα βρεις στο φόρουμ- ότι δεν θα γίνεις πιστευτός.

 

:lol: :lol: :lol:

[/quote']

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι δηλαδή ελεύθερος κάποιος να πεί την γνώμη του για κάτι' date=' αλλά είναι όμως ελεύθεροι όλοι οι άλλοι να τον κράξουν; :evil:

 

Γιατί το επιτρέπετε αυτό; Ε; :evil:[/quote']

 

Το λένε "δημοκρατία", ... :) :) :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μελετάμε πάντως ένα μοντέλο διαλόγου όπου ένας θα λέει τη γνώμη του και όλοι οι άλλοι θα του ανάβουν λαμπάδα ίσα με το μπόϊ του, ανεξάρτητα από το τι είπε. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, το γ#*%σαμε και ψόφησε το θέμα...

Θα συμφωνήσω με τη σειρά μου με Αντουάν και Κώστα και θα παρακαλέσω ωε ένα απλό και ταπεινό μέλος του Noiz, στο εξής ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΜΠΟΥΡΔΕΣ!

 

Ναι, μπούρδα είναι ο τσακωμός μεταξύ ανθρώπων που είναι απόλυτα σίγουρο ότι έχουν περισσότερα κοινά απ' ότι διαφορές (αλλιώς δεν θα συνηπύρχαν αρμονικά εδώ και τόσο καιρό) και μπούρδα είναι να πετάμε την πρώτη χαζομάρα που μας έρχεται, μπούρδα είναι και να γίνεται ο κακός χαμός για μια ιστορία που τελείωσε από μήνες πια!

 

Δεν θέλει φιλοσοφία ρε συντρόφια (του Noiz, όχι του ΚΚΕ). Μόνο λίγο ψυχραιμία όταν έχουμε τα νεύρα μας και καλή διάθεση πάνω απ' όλα! Δεν στεναχωριέστε που γινόμαστε αίσχος; Τι να πω...

 

Αντουάν, εγώ θέλω βασάνισμα ΤΩΡΑ! Πάρε τον Κώστα και ελάτε, θα είμαι στο τζακούζι... :lol: 8)

 

P.S. Cos, θες να έρθεις στην παρέα μας; Σ' αγαπάμε βρε! :lol:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου