Προς το περιεχόμενο

κατα των ναρκωτικων..


ΑΙΦΝΙΔΙΟΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

1. Η μουσική είναι κλεμμένη, το λες κι εσύ βέβαια, ''χρησιμοποίησα μια κλασσική παραγωγή''

 

2. Ερώτηση, έχεις κάνει χρήση ναρκωτικών? Αν ναι, γιατί χρησιμοποιείς την αποτροπή με την επίκληση όρων που θυμίζουν μαμά προς το παιδί της?

 

Αν δεν έχεις κάνει χρήση ναρκωτικών και αν δεν έχεις συναναστραφεί άτομα που είναι ή ήταν χρήστες σου προτείνω να διαβάζεις το Junkie του Γουίλιαμ Μπάροους. Ενδεχομένως και επειδή είμαι γερούνδιος ;D και δεν με απασχολεί το θέμα ναρκωτικά, να υπάρχουν και νεώτερα βιβλία που μπορεί να τα λένε καλύτερα, απλά εγώ δεν τα γνωρίζω.

 

Σε κάθε περίπτωση βρίσκω τους στίχους σου για το θέμα παιδιάστικους, επιπέδου κατηχητικού, τη δε μουσική αδιάφορη, καθότι δεν είναι δικιά σου, δεν έχει δλδ ούτε καν μια πινελιά διαφορετική απ το πρωτότυπο  .

  Σε βάνω τγία  ;D ;D ;D

Φιλικά  :)

 

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D και δεν με απασχολεί το θέμα ναρκωτικά

Τι να σε απασχολεί...που είχες πέσει στο καζάνι μικρός!! Καλά που έφυγες και σώσαμε το μπασιστα ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καλά που έφυγες και σώσαμε το μπασιστα ;D

 

Αυτό παρακαλώ να παρατεθεί στο νήμα «Κατά των τσίπουρων».  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδεχομένως και επειδή είμαι γερούνδιος ;D και δεν με απασχολεί το θέμα ναρκωτικά

 

κάτσε, μισό, επειδή είσαι γερούνδιος ΔΕΝ σε απασχολεί το ναρκώτικς;

 

Πως την βλέπεις την άποψη ότι τα ναρκωτικά είναι για τους γερούνδιους, και όχι για τους νέους; Έχω ένα φιλαράκι κ μέχει πρήξει με δαύτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου