Προς το περιεχόμενο

Πάμε για μπύρα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

O0

Emoticon & riff κάτι μου θυμίζουν ......

 

 

;D ;D

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ δεν θα έρθω.

Δυστυχώς συνέπεσε με μια μπυροποσία μελών ενός άλλου φόρουμ που συμμετάσχω, του noiz.gr (είναι φορουμ μουσικοτεχνολογικής θεματολογίας) και προτιμώ να πάω εκει.

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μου το επιτρεψει η προχτεσινη μου πλαστικη μυτης θα περασω και γω - θα ναι και το πρωτο crash test για να δω αν χωραει πλεον στο μεγαλο μπυροποτηρο.

 

Αλλιως καλαμακι παλι :-)

 

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

"My name is Prince", στην Τρύπα απόψε στις 9 μ.μ.

Εχω ανάγκη μια μπύρα για να χαλαρώσω λιγουλάκι.

Πολλή η ένταση της καθημερινότητας τελευταία.

Τα λέμε εκεί.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ωραία περάσαμε φιλαράκια. Ευχαριστώ πολύ για την ζεστή κουβέντα.

Δεν ανεβάζω τις φωτό που έβγαλε η Μαίρη καθώς βγήκαν κομμάτι φλου και οι ακριανοί είχαν μισά πρόσωπα. Νομίζω ο μαγαζάτορας που προσφέρθηκε είχε δίκιο, αλλά είχε γίνει ήδη το έγκλημα.

 

Υ.Γ. Πως γίνεται και πάντα τελειώνει το βαρέλι...

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραια περάσαμε την Παρασκευή

 

Το μονο κακό οτι δεν ειχα παρεiι μαζι τον fish eye και δεν χωρέσαμε ολοι στον 24αρι. Ως εκ τούτου φωτό δεν εχει.

 

Ο Κώστας εχει απέραντο χιουμορ, και ο Auditorydriving ειναι νεότατος και γλυκύτατος.

 

Ο yameth, παρά τα χρονια του κούκλος... Me συμβούλεψε "to get a life" και του απάντησα "δύσκολο".  Βαθυστόχαστη απάντηση, για τα μέτρα μου, τη βρήκα αυτη.

 

Ο τρόλεϊ ήταν πολυ πιο χοντρός απο οτι τον φανταζόμουν, αλλα και πολυ πιο όμορφος. Θα τον προξενεψω στη θεία μου την Παρασκευή που δεν ακούει και δεν βλεπει στα 70 της... Ειμαι σίγουρος οτι θα της αρεσει.

 

Τον Χάριλατρο τον βρήκα πιο έξυπνο απο όλους μας, αλλα αυτο δεν ειναι και κατι για το οποίο θα μπορούσε να υπερηφανεύεται κανεις.

 

Ο superfunk δεν ήρθε. Θεωρεί οτι πρεπει να τον αγαπάμε για το πνεύμα του και οχι για το σωμα του και γι αυτον το λόγο το τελευταίο δεν το εκθέτει ευκόλως τελευταίως

 

Ο χταποδης ήταν ΠΟΛΥ ήσυχος. Οταν τον ρώτησα γιατι δεν πίνει την μπυρα του μου είπε οτι αυτη ανήκει στον Αριστοτελις τον Γερμανό που ειναι πιο Έλληνας απο τους Ελληνες και definitely απο τους Συρους πρόσφυγες.. Δεν πολυκατάλαβα, αλλα δεν επέμεινα.

 

O marathon είχε πλάκα μεχριι που τον πλάκωσε ο μαγαζάτορας γιατι σχεδίαζε στα τραπέζια του αηδίες (σαν αυτές που σχεδιάζει στις κιθάρες του). Αυτα ο τύπος θέλει προσοχή. Αν τον γνωρίσετε κρατείστε τις stratocaster σας μακρυά του...

 

Ο Νικόλας ήταν Θεός. Μοίρασε σε όλους δωρεάν παρτιτούρες αλλα τον είδα να κατσουφιαζει λιγο οταν κατάλαβε οτι κανεις μας δεν διαβάζει νότες αλλα μονο tab

 

Ο Audiokostas δεν ήρθε. Καθυστέρησε το permanant στο κομμωτήριο (at least αυτο χρηςιμοποιησε για δικαιολογία) - no prob... Next time bro...

 

Γενικά ειχαμε κοσμο πολυ

 

...

 

To be continued

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο superfunk δεν ήρθε. Θεωρεί οτι πρεπει να τον αγαπάμε για το πνεύμα του και οχι για το σωμα του και γι αυτον το λόγο το τελευταίο δεν το εκθέτει ευκόλως τελευταίως

 

Ειχε ο μικρος γεννεθλια και ημουν και ψιλοαρρωστος....but I will catch you next time.Χαιρομαι που τα περασατε ομορφα και ειρηνικα.  :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Τώρα δε ξέρω τι από τα παραπάνω είναι αλήθεια και τι όχι.

 

Εγώ, πάντως, δεν ήρθα (αφού μένω Λονδίνο μόνιμα). Από την άλλη, ο ΣΦ πράγματι δεν ήρθε, ούτε ο Κώστας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Ο Audiokostas δεν ήρθε. Καθυστέρησε το permanant στο κομμωτήριο (at least αυτο χρηςιμοποιησε για δικαιολογία) - no prob... Next time bro...

 

Στη πραγματικότητα έλειψα καθότι την προηγουμένη προσπαθούσαν να μου εξάγουν βιαίως από μέσα μου ζώδιο που δεν μου ανήκει και εταλαιπωρήθην.

Και πάνω που θα γνώριζα (αν είναι αλήθεια αυτά που λες) και τον Παναγιώτη.

Χαίρομαι όμως που περάσατε καλά.

Θα φροντίσω να μην λείψω στην επόμενη.

 

Να τον χαίρτεσαι Νίκο τον παιχταρά σου. Σαν τα ψηλά βουνά....

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τρόλεϊ ήταν πολυ πιο χοντρός απο οτι τον φανταζόμουν, αλλα και πολυ πιο όμορφος. Θα τον προξενεψω στη θεία μου την Παρασκευή που δεν ακούει και δεν βλεπει στα 70 της... Ειμαι σίγουρος οτι θα της αρεσει.

 

Για την Πέμπτη συμφωνήσαμε...

;D

 

Κώστα, δεν ήμουν ρε. Λες να έκανα τέτοιο ατόπημα;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου