Προς το περιεχόμενο

Ανεκδοτα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα μια αναζητηση και δεν βρηκα τιποτα οποτε εφτιαξα αυτο το θεμα. Ξεκιναω.

 

Γιατι τα βιβλια μαθηματικων ειναι αχρηστα;

Γιατι ειναι γεματα προβληματα.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλοοφτόπικ, αλλά γιατί τα τέσσερα (4) θέματα κάτω από το thread σου Κουφη Λεοπαρδαλη "μιλάνε" για θανάτους...;  ::) :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ντε....!  :police: :police: :police:

 

Δεν πήγαινε σε σένα το gif! Στο ταλέντο μας πήγαινε. Νόμιζα πως είναι ξεκάθαρο.  ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλοοφτόπικ, αλλά γιατί τα τέσσερα (4) θέματα κάτω από το thread σου Κουφη Λεοπαρδαλη "μιλάνε" για θανάτους...;  ::) :-X

 

Απλο. Ο αλγοριθμος βρηκε και αλλα θεματα με τα γραμματα "νεκ". Elementary my dear Watson.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλο. Ο αλγοριθμος βρηκε και αλλα θεματα με τα γραμματα "νεκ". Elementary my dear Watson.

  Παρ'ότι "κάποιας" ηλικίας, αυτά τα "κόλπα" του Σατανά τώρα τα μαθαίνω.....είμαι κι από χωριό....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, τι λέτε εδώ? Ανέκδοτα?

 

Άντε να πω εγώ ένα που θυμήθηκα ε?

  Λοιπόν.

 

Είχαν πεθάνει δύο και συναντήθηκαν στον παράδεισο και έπιασαν κουβέντα............................

 

- Έλα ρε φίλε..........

- Έλα, πού σαι ρε μεγάλε.........

- Πέθανες κι εσύ ε?

- Γ##!@σέ τα.............

- Πώς τα βλέπεις εδώ?

- Ε, εντάξει, καλά είναι, ήσυχα καθαρά............

- Ναι εντάξει, μια χαρά, έχει και πράσινο...................

- Και πως πέθανες ρε φίλε?

- Από το κρύο...........

- Τι λες τώρα............ Και πως ήταν?

- Ε, στην αρχή κρύωνα, άρχισα να κρυώνω πολύ, έτρεμα εκεί, μούδιαζα........ κάποια στιγμή δεν ένιωθα καλά........... το ένιωθα, δεν άντεχα άλλο................. πέθανα και βρέθηκα εδω......................

- Πω ρε φιλε........... πακέτο.....................

- Εσύ αλήθεια πως πέθανες?

- Εγώ......... από καρδιά....................

- Από καρδιά? Νέος άνθρωπος? ............. Μα πώς?

- Ε να................. Είχα υποψίες ότι η γυναίκα μου όταν είμαι το πρωϊ στη δουλειά μου τα φοράει. Μια μέρα μου τη βάρεσε και κάνω πως πάω στη δουλειά και γυρίζω ξαφνικά σπίτι. Χτυπάω την πόρτα, φώναζα άνοιξε!!!!! Ακουγα εκεί κάτι μπαμ μπούμ.............. Ξεκλειδώνω, μπαίνω μεσα, ανεβαίνω πάνω στο υπνοδωμάτιο, την βλέπω μισόγυμνη και ξαφνιασμένη........ Λέγε μωρή που είναι!!!!! της λέω. Έκανε πως δεν καταλαβαίνει.

Τρελαίνομαι, αρχιζω να ψάχνω. Κοιτάω κατω απο το κρεβάτι, ανοίγω την ντουλάπα.... τίποτα. Τρέχω κάτω στο σαλόνι, ψαχνω πίσω απο τον καναπε, τις κουρτίνες. Είχα σαλτάρει, πάω στην κουζίνα, ψαχνω εκει τραπέζια, ντουλάπες. Τίποτα. Πάω στο μπάνιο. Πάλι τίποτα. Ξαναανεβαίνω στο υπνοδωμάτιο και εκεί που ανέβαινα τις σκάλες..... ένιωσα έναν εξαφνο πόνο στο στηθος, ζαλιστηκα, πέφτω ανασκελα. Τέρμα. Πέθανα..............

- Τι μαλάκας που είσαι ρε φίλε. Άμα έψαχνες και στο ψυγείο, τώρα θα ζούσαμε και οι δύο....................................

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

Εταιρία ψάχνει να προσλάβει τον πιο αισιόδοξο άνθρωπο! Μετά από πολλά βιογραφικά και συνεντεύξεις, καταλήγει σε τρεις υποψήφιους στους οποίους κάνει την εξής ερώτηση: «Τι θα θέλατε να πουν για εσάς στην κηδεία σας».

Λέει ο πρώτος:

– Να σηκωθεί κάποιος και να πει: O Γιάννης έζησε μια γεμάτη ζωή, είχε μόνο φίλους που όλοι τον αγαπούσαν, εξαιρετικός κιθαρίστας και θα μας λείψει όσο κανένας άλλος.

Λέει ο δεύτερος:

– Να σηκωθεί κάποιος και να πει: O Νίκος ήταν ένα παράδειγμα πατέρα, συζύγου, αδελφού. Ένας σωστός οικογενειάρχης με αρχές, άριστος στη δουλειά του, και φοβερός νράμερ παράδειγμα προς μίμηση.

Λέει και ο τρίτος:

– Να σηκωθεί κάποιος και να πει: Ρε σεις ο Γιώργος ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου