Προς το περιεχόμενο

Always with me, Always with you


Κουφη Λεοπαρδαλη

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν σκεφτηκα να το γκουγκλαρω καθως ολοι οι αλλοι ηχοι ειναι περιγραφικοι. Xtra grind, Stevie R neck και τετοια.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα με μενα, παντα με σενα λεγεται το ασμα και οταν το πρωτακουσα μου αρεσε τοσο πολυ που νομιζα εννοουσε η μελωδια ηταν παντα μαζι τους!

 

Το αλλαξα παρα ελαχιστα καθως καθε νοτα εχει την σημασια της στο συγκεκριμενο, οπως εχει δηλωσει και ο Satriani και συμφωνω.

 

0:48 με 1:03 satriani εσύ είσαι?  ;D

 

και tapping καλό. Ρε είσαι παιχταράς λαίμεεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα παιχταρας γινεσαι μονο αν φτιαξεις δικα σου κομματια και φωναξουν στο τελος του τραγουδιου.  :)

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα παιχταρας γινεσαι μονο αν φτιαξεις δικα σου κομματια και φωναξουν στο τελος του τραγουδιου.  :)

 

Ρε άσε τις αμπελοφιλοσοφίες  :o ;D :o. Παιχταράς είσαι. Στην τελική δεν είναι το βασικό σου επάγγελμα ο σατριανισμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε άσε τις αμπελοφιλοσοφίες  :o ;D :o. Παιχταράς είσαι. Στην τελική δεν είναι το βασικό σου επάγγελμα ο σατριανισμός.

  ::) ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε άσε τις αμπελοφιλοσοφίες  :o ;D

 

Ε επινα κρασι οταν τα εγραφα ;D

 

@cigaret

 

Εχω εναν φιλο πατερ στο fb και οποτε ανεβαζω σχετικα με την κιθαρα ανησυχω με τα cutaways που μοιαζουν με κερατα και αναθεωρω μηπως θα επρεπε να παιζω με καμια Les Paul.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω εναν φιλο πατερ στο fb και οποτε ανεβαζω σχετικα με την κιθαρα ανησυχω με τα cutaways που μοιαζουν με κερατα και αναθεωρω μηπως θα επρεπε να παιζω με καμια Les Paul.

  Καιρός για SG..... 8)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα κομματια θα ειναι συνεχεια Hells bells, Highway to hell, Cowboys from hell, 666, Raining blood κτλ. Θα μου στειλει pm για εξομολογηση.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα κομματια θα ειναι συνεχεια Hells bells, Highway to hell, Cowboys from hell, 666, Raining blood κτλ. Θα μου στειλει pm για εξομολογηση.

Αχ βρε....σατανά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγινε παλια σε ενα σταυροδρομι, μεγαλη ιστορια, ας την αφησουμε.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου