Προς το περιεχόμενο

Eye of the tiger karaoke


Κουφη Λεοπαρδαλη

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλάκα σου κάνανε. Ο στρατός δεν είναι χορωδία.

 

Ενας γνωστος μου υπηρετει τωρα και μου λεει για εναν με κιθαρα που τον αφηνουν να τα λεει ορισμενες ωρες.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ξερω να σιγοτραγουδαω Ray, το θεμα με αυτα τα ποστς ειναι πως εχω δυνατα τα ηχεια και καθομαι μισο μετρο μακρια απ'το κινητο να μην το μπουκωνω. Στον στρατο σιγοτραγουδισμα.  :)

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον στρατο σιγοτραγουδισμα. 

Μέγα λάθος.

Θα τραγουδάς συνέχεια και δυνατά.

Θα γλυτώσεις σκοπιές, περίπολα, θαλαμοφυλίκια, όλα.

Ποιός να σε ξυπνήσει αν είναι να αρχίσεις να τραγουδάς?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά και σένα πως σου ήρθε στα καλά καθούμενα από κιθαρίστας να γίνεις τραγουδιστής?

Φαντάσου να σου τάβλωνε να γίνεις πορνοστάρ ναουμ'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω βιντεος στο xvideos ανωνυμα ομως και χωρις προσωπο, με καλη αποδοχη. Για το τραγουδι, ολα ξεκινησαν με το σιγοτραγουδισμα στις διαφορες δουλειες τα καλοκαιρια, σερβιτορος, αγροτης, συντηρητης εργων τεχνης, room service, και πολλοι μου ελεγαν να τραγουδησω. Αλλα στο τραγουδι με ενταση ακομα ειμαι φαλτσος. Nothing time can't correct.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το ακουσουν αυτο οι Survivor θα ... perish.  :o

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ενταξει θελω δουλεια στην προφορα, φαλτσαδουρα και μιξη, αλλα ρε συ rivera η Εφη Θωδη ακουγεται σαν πεινασμενη κοτα. Στο θεμα της χροιας δεν ειμαι τοσο πισω. Ο Ταμπακης πιο πολυ θα ητανε καλο ταιρι για την Θωδη.  ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη την εκτελεση δεν μπορει κανενας να την ξεπερασει ... επισκιαζει και τους ιδιους τους survivor...

 

 

ρε rivera, να πω το final countdown? χαχαχαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου