Προς το περιεχόμενο

Επιλογη synth ...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα θα θέλω τη βοήθεια σας ..Χρειάζομαι ενα οικονομικό synth...Ειμαι μεταξύ ...Yamaha moxf-korg Krome-Roland fa06 ... Με ενδιαφέρουν πιο πολυ τα πιάνα,pads,organs και τύμπανα ....απο κοντά εχω ακούσει μόνο το moxf το οποίο μ άρεσε πολυ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα θα θέλω τη βοήθεια σας ..Χρειάζομαι ενα οικονομικό synth...Ειμαι μεταξύ ...Yamaha moxf-korg Krome-Roland fa06 ... Με ενδιαφέρουν πιο πολυ τα πιάνα,pads,organs και τύμπανα ....απο κοντά εχω ακούσει μόνο το moxf το οποίο μ άρεσε πολυ....

 

Ε, πάρε το, τι περιμένεις;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα ελεγα να πας να τα δοκιμασεις απο κοντα ολα και να δεις πιο σε βολεύει και στην πράξη, σαν interface, σαν κλαβιέ, σαν εξτρα δυνατοτητες που μπορει να χρεαστουν μελοντικα κλπ. Και τα τρια ειναι καλα οργανα. Αντι του moxf υπαρχει και το οικονομικότερο mx61 το οποιο για τα λεφτα του ειναι πολυ καλη πρόταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά πάντα korg είχα ... Απλά επειδή το m3 ειναι βαρύ θέλω κάτι πιο ματζοβολο ...αλλά και ποιοτικό .....Το roland το χω ψάξει για πλύ λίγο οπότε δεν έχω άποψη  ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά πάντα korg είχα ... Απλά επειδή το m3 ειναι βαρύ θέλω κάτι πιο ματζοβολο ...αλλά και ποιοτικό .....Το roland το χω ψάξει για πολύ λίγο οπότε δεν έχω άποψη  ....

 

Πες ότι το βαρέθηκες το m3 και θες κάτι πιο φρέσκο και άσε τα κιλά ;D ;D ;D

 

εφόσον έχεις το m3 ξέρεις περίπου πάνω κάτω τι θα βρεις και στο Krome οπότε η επιλογή ουσιαστικά είναι ανάμεσα στα άλλα 2. προσωπικά πάντα με συγκινούσε ο ήχος της Roland αλλά ο καθένας έχει τα γούστα του....

 

γνώμη μου να πουλήσεις και το m3 και να πας σε Kronos πιο φρέσκος ήχος.

 

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχ όχι είναι απ τ αγαπημένα μου το m3.... Θέλω κάτι ελαφρύ και ποιοτικό ...Η αλήθεια είναι ζαχαρώνω το roland γιατί δεν έχω πάρει ποτέ roland... Αλλά δεν είμαι σίγουρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εχεις το m3, μην παρεις και 2ο korg, παρε κάτι άλλο να αλληλοσυμπληρώνονται, ειδικα αν τα χρησιμοποιεις και ταυτόχρονα. Κατα τη γνωμη μου το Roland εχει καλυτερο κλαβιε αλλα το Yamaha εχει πιο ωραίους ηχους, οχι σαν ποιοτητα, σαν προσωπικο γούστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου