Προς το περιεχόμενο

War-cigaret13.....again but with video!


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

37 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Βελτιώθηκε πολύ, μπράβο σου ρε Φώταρε.:classic_smile:

Τώρα πρόσεξα επίσης ότι το "αγχωτικό" βιμπράτο σου ταιριάζει τέλεια με το θέμα και την ατμόσφαιρα του κομματιού.

 

 Thank you Mr Stratos🤭  έφτιαξα και το βιντεάκι με την νέα βέρσιον του κομματιού αλλά δεν θέλω να μείνει άδειο το πρώτο μου ποστ αν και όταν σβήσω το παλιό! Ανεβάζω τώρα το νέο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, geodimitri είπε

Κι εγώ νομίζω ότι υπάρχει αισθητή βελτίωση στο μουσικό μέρος. Μπράβο Φώτη!!!

 Ναι βέβαια κάτι έκανα Δημήτρη, αλλά έχω πολύ δρόμο ακόμα για μείνω ευχαριστημένος απ'τις μίξεις μου....Το άκουσες 3 φορές βρε θηρίο; χαρά στο κουράγιο σου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και το βίντεο με την νέα βέρσιον του κομματιού. Δεν έσβησα το παλιό από το 1ο ποστ μου γιατί (όπως έγραψα παραπάνω) δεν ήθελα να μείνει ορφανό....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

Εδώ και το βίντεο με την νέα βέρσιον του κομματιού. Δεν έσβησα το παλιό από το 1ο ποστ μου γιατί (όπως έγραψα παραπάνω) δεν ήθελα να μείνει ορφανό....

 

μ αυτά τα ορφανά δε θα μας μείνει χώρος στο soundcloud και θα πρέπει να ψωνίσουμε συνδρομήν

  • Μπερδεύτηκα 1
  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα πολυ ωραια μου φαινεται ηχητικα η τελευταια βερσιον.

Νταξ,δε ειναι να παιρνεις τοις μετρητοις τη γνωμη μου μιας και δεν το κατεχω,καθαρα ως ακροατης το λεω.

Βελτιωμενη παντως.

Επεξεργασμένο από gvour
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, gvour είπε

 Νταξ,δε ειναι να παιρνεις τοις μετρητοις τη γνωμη μου μιας και δεν το κατεχω,καθαρα ως ακροατης το λεω.

 

   Βρε συ με τον πόνο μου παίζεις;  μακάρι να το κατείχα κι εγώ σαν και σένα Γεώργιε...  και μην βγεις τώρα και αρχίσεις ότι δεν ξέρεις από μίξεις-παραγωγές κ.τ.λ κ.τ.λ....🤐😀  Διαβάζω και τον Στράτο να λέει για τον εαυτό του, "στα άλλα είμαι σκράπας"😮😮😮😮!!!    Βαλθήκατε να μας τρελάνετε εδώ μέσα!🤩😘

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου