Προς το περιεχόμενο

Σόλο του Αι της αγάπης μαχαιρια


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γίνεται και με πένα, απλώς υπάρχουν 2 σημεία που πηδάς 3 χορδές πάνω-κάτω.Ζητάω συγγνώμη απο τον φίλο lambrosgg, δεν έκατσα να το γράψω σήμερα, τώρα το θυμήθηκα... Δευτέρα ή Τρίτη στο στέλνω, γιατί όπου να ναι φεύγω για τριήμερο...

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Με πενα παιζεται! Με ταπάτη την μπασα σολ. το έχω βγάλει στο περίπου, αλλα εχω την αίσθηση οτι κατι χανω. μου έστειλαν μια ταμπλατούρα αλλα δεν ειναι σωστη. αρχίζει απο σί στη χορδή λα χαμηλα. Ένας φιλος μου το έχει βγάλει ΤΕΛΕΙΑ. Λες και το ακούω στο cd. Αλλα δεν μου το δειχνει (παιζει τρελη κιθαρα αλλα είναι κωλόπαιδο!) Αν το ξέρει κάποιος και μπορέι να το ηχογραφήσει αργά ας κάνει ενα post plz!

Δεν νομιζω οτι έχει γραφτεί επισήμως καποια σωστη ταμπλατούρα. ¨εχω οργώσει το νετ...

 

σας ευχαριστω για το ενδιαφερον παντως. Ειναι ωραίο σολάκι, αξιζει να το μαθει κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πενα παιζεται!

ο σπαθας τουλαχιστον παιζει με πενα τις μπασες και με δαχτυλα τα καντινια συνχρονος 100%

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω οτι γίνεται αυτό. Και δεν χρειάζεται καν η μι καντινι. μέχρι μι φτάνει απο την χορδή σι στο 5ο ταστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορρυ. διαβασα γρηγορα την απαντηση σ κ εκει που ελεγες τα καντινια υπεθεσα μι καντινι. Τι ακριβως εννοεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν παρατηρισεις το σημειο,τα καντινια τα 'τσιμπαει' και δεν τα χτυπαει με την πενα.

παντως σε γενικες γραμμες αν δεν εισαι εμπειρος κιθαριστας δυσκολα να καταφερεις να το παιξεις οπως ο σπαθας(οχι συντομα τουλαχιστον)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα περισοτερα τα εχω βγάλει. Ενα γεμισμα μου λειπει και καποια αλλα αισθητικά στοιχεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα περισοτερα τα εχω βγάλει. Ενα γεμισμα μου λειπει και καποια αλλα αισθητικά στοιχεια...

αυτα ειναι και τα δυσκολοτερα...

μπραβο σου ομως

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σαι καλα. αν το βγαλω τελικα, θα το ηχογραφήσω και θα το ανεβασω από τ ην περιφάνεια μου!!!

 

:-) :-) :-) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου