Προς το περιεχόμενο

Ελα πάμε ξανά ! Τελε !


Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

 

Τις Γερμανίδες Tele κι αυτές τιμωρία; Με τα αρχαία σελάκια; 

 

Εντάξει αυτές είναι επένδυση δεν τις πειράζουμε,πούλησα την 66αρα που είχα και επειδή ο αγοραστής δεν είχε όλο το ποσό μου έδωσε μια 74αρα ,μια 78αρα και cash.

Καλά κουτσουρακια είναι, ειδικά η 74άρα ΜΠΙΣΤΑΕΙ γερά. Η 78 είναι λίγο πΓιο πσοφια αλλά έχει ωραίο μπράτσο, κτήνος.

Στις φωτό έχουν Glendale σελακια που κάνουν μια περιουσία αλλά δεν μου αρέσουν γιατί γλυστρανε οι χορδές οπότε τώρα έχουν ξανά τα στοκ.

 

16 λεπτά πριν, cigaret13 είπε

τηλεόραση τιμωρία την έχεις; Πλάτη στον καναπέ;

 

Είναι ο καναπές του στουντιΟΥ που στο παλιό σπίτι ήταν το ....μισό σαλόνι υπήρχε άλλος καναπές που κοιτούσε την οθόνη της τηλεόρασης 🙂

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Superfunk είπε

 

 

20181209_105918.jpg

20200201_084848.jpg

Λοιπόν Νικόλα, άμα αποφασίσεις να δώκεις την κόκκινη, αυτήν με την τρύπα ντε, θα τηνε δώκεις εμένα. Στο έχω ξαναπεί αλλά θα στο ξαναλέω όποτε ανεβάζεις φωτό για να μην το ξεχάσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ekim είπε

Λοιπόν Νικόλα, άμα αποφασίσεις να δώκεις την κόκκινη, αυτήν με την τρύπα ντε, θα τηνε δώκεις εμένα. Στο έχω ξαναπεί αλλά θα στο ξαναλέω όποτε ανεβάζεις φωτό για να μην το ξεχάσεις

 

Αυτή δεν δΩνεται την έχω φτιάξει πριν πολλά χρόνια και είναι πλέον vintage 🙂 (το μπράτσο της ειναι από τα πολύ πρώτα Warmoth)

 

Είναι και η καλύτερη tele από τις ....5.000  🙂που έχω παιΚσει / αποκτήσει στη ζωή μου ... οπότε φοργκετ αμπαουτ ιτ ακόμα και o strat fanatic @Nestoras υπέκυψε στη γοητεία της 🙂

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Αυτή δεν δΩνεται την έχω φτιάξει πριν πολλά χρόνια και είναι πλέον vintage 🙂 (το μπράτσο της ειναι από τα πολύ πρώτα Warmoth)

 

Είναι και η καλύτερη tele από τις ....5.000  🙂που έχω παιΚσει / αποκτήσει στη ζωή μου ... οπότε φοργκετ αμπαουτ ιτ ακόμα και o strat fanatic @Nestoras υπέκυψε στη γοητεία της 🙂

Α κι εγώ νόμιζα ότι ήτανε χαλαζμενη με τέτοια τρούπα 😄
Είναι όμως η άτιμη κούκλα, από τις τόσες που έχουν ανέβει, αυτήν έχω θαμάξει πιο πολύ, να μην τηνε βασκάνω 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Superfunk είπε

Είναι και η καλύτερη tele από τις ....5.000  🙂που έχω παιΚσει / αποκτήσει στη ζωή μου ... οπότε φοργκετ αμπαουτ ιτ ακόμα και o strat fanatic @Nestoras υπέκυψε στη γοητεία της 🙂

Αληθές. 

  • Like 1

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/8/2020 στις 3:37 ΜΜ, gkourmoul1 είπε

Και μενα θα ειναι tele, με rosewood ταστιερα.

 

Η μεθεπομενη θα ειναι Gretch. 

 

Εχω ακριβως την ιδια και σου επιβεβαιωνω οτι σπερνει! Tele-Gretch 2 σε 1!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου