Προς το περιεχόμενο

F1 2019 BELGIUM TRIAL (game)


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Ποσα λεφτα κανει αυτο;

κανα χιλιοπεντακοσάρι το pc και η οθονη για να το ευχαριστηθείς, να τρέχει καλά το παιχνίδι

 Κανα 200-250αρι η τιμονιέρα

 Κανα 100 αρι η βάση

 Κανα 50 ευρο το παιχνίδι.

 Κανα 400 ευρώ μια αξιοπρεπής gaming chair

 

 Αυτά για αρχή.

 Αυτή η τιμονιέρα ειναι καλή.

 

 Υπάρχουν και συστήματα τιμονιερας-καθισματος που φτάνουν τιμές από 1000 - 500.000 ευρώ και βάλε

 

 Αλλά με μια τέτοια τιμονιέρα είσαι ανταγωνιστικός στους χρόνους και έχεις και καλή αίσθηση, δεν σημαίνει πως με μια καλυτερη θα τα πας καλύτερα, αλλα θα ειναι πιο ρεαλιστική η εμπειρία.

2 λεπτά πριν, yameth είπε

Στο Spa έχω χρόνο 1.50.407 στο Gran Turismo 6 αλλά με υποβαθμισμένο αυτοκίνητο formula (οχι 2019).

Εχω κάνει και 1.45.3 αλλά με Chevrolet Chaparral 2x.

 

Λέω να κοιτάξω κι εγω το  Asseto Corsa GT3 https://store.steampowered.com/app/805550/Assetto_Corsa_Competizione/ που με ενδιαφέρει περισσότερο αλλά δεν ξερω τι θα κάνει το λαπτοπ. Ειναι πανω απο τις μινιμουμ απαιτήσεις GPU.

Δεν βαζω GPU σε desktop για να μη μου παίρνει τα αυτιά ο θόρυβος της.

 

Και τιμονι θελω... το παλιο δε λέει. Άλλα 300 και...

Το παιζω και το asseto corsa αλλά το παλιο, οχι το καινούργιο

 Δεν ξέρω πως θα τρεξει στο λαπτοπ, αν εχεις καλο θα τρέξει.

 Πάρε ενα desktop μονο για παιχνίδια.

 Λεφτά υπάρχουν.

 Θα έχουμε και αυξήσεις τώρα και μείωση φόρων με τα οικονομικά μέτρα της κυβέρνησης, θα έχουμε τεράστια αύξηση των εσόδων και ενίσχυση των μέσων νοικοκυριών, με επίκεντρο τους ελεύθερους επαγγελματίες. Πολλά λεφτά έρχονται.

 Επενδύστε στο gaming. χαχαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, cos_dr said:

κανα χιλιοπεντακοσάρι το pc και η οθονη για να το ευχαριστηθείς, να τρέχει καλά το παιχνίδι

 Κανα 200-250αρι η τιμονιέρα

 Κανα 100 αρι η βάση

 Κανα 50 ευρο το παιχνίδι.

 Κανα 400 ευρώ μια αξιοπρεπής gaming chair

 

 Αυτά για αρχή.

 

 

Ασε. Καλυτερα την μπρεντ μεισον

  • Like 1
  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dimsonic είπε

 

Ασε. Καλυτερα την μπρεντ μεισον

Το ξέρω, είναι δύσκολο.

 Την επόμενη φορά που θα θελήσω αναβάθμιση έτσι όπως μας πάνε, θα βολευτώ με κάνα crazy cars σε amstrad.

 

 Κάτσε να φτιάξω έναν καφέ και μόλις τελειώσουν οι ειδήσεις του ΣΚΑΙ μήπως για να αποβάλλω τη μιζέρια που εισέπραξα, σας βάλω άλλο ένα βιντεάκι με rally και assetτo corsa, ένα μικρό cut για να δοκιμάσω και λίγο πάλι το vegas που έριξα και τις θερμοκρασίες στον RYZEN στο rendering με τις αλχημείες που έχω κάνει στο cpu clock και το voltage. Να δούμε, θα την φάω την μπλέ οθόνη αυτή τη φορά?  Γιατί με τρώει ο πισινός μου. χαχαχαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, cos_dr said:

Το ξέρω, είναι δύσκολο.

 Την επόμενη φορά που θα θελήσω αναβάθμιση έτσι όπως μας πάνε, θα βολευτώ με κάνα crazy cars σε amstrad.

 

 Κάτσε να φτιάξω έναν καφέ και μόλις τελειώσουν οι ειδήσεις του ΣΚΑΙ μήπως για να αποβάλλω τη μιζέρια που εισέπραξα, σας βάλω άλλο ένα βιντεάκι με rally και assetτo corsa, ένα μικρό cut για να δοκιμάσω και λίγο πάλι το vegas που έριξα και τις θερμοκρασίες στον RYZEN στο rendering με τις αλχημείες που έχω κάνει στο cpu clock και το voltage. Να δούμε, θα την φάω την μπλέ οθόνη αυτή τη φορά?  Γιατί με τρώει ο πισινός μου. χαχαχαχαχαχαχαχα

 

 

οκ, πες μας βασικά πόσο κάνει το παίγνιο, να δούμε αν μπορούμε να ξεκινήσουμε, να δούμε αν το σηκώνει ο υπολογιστάρας μας και μετά ψάχνουμε για καρέκλα....κλπ

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

 

 

οκ, πες μας βασικά πόσο κάνει το παίγνιο, να δούμε αν μπορούμε να ξεκινήσουμε, να δούμε αν το σηκώνει ο υπολογιστάρας μας και μετά ψάχνουμε για καρέκλα....κλπ

έβαλα link πιο πάνω από το steam.

 Στο steam μπορείς να δεις πόσο κάνει, τι ελάχιστες απαιτήσεις έχει για να τρέξει σε σύστημα υπολογιστή και τι προτεινόμενες για τη καλύτερη εμπειρία. Αλλά στην εποχή μας για να τα ευχαριστηθείς θες υψηλή ανάλυση με υψηλό framerate και καλό είναι να έχεις το αντίστοιχο μόνιτορ με 32 ιντσες, μεταβλητό ρυθμό ανανέωσης, οποτε θελεις καλό συστημα. 1500 ευρώ μαζί με το monitor τουλαχιστο για 1080p

 

 Αλλιώς δεν το link και κρίνεις.

 Έρχεται και άλλο βίντεο, ψηνεται (μαζι με την ομελέτα που φτιάχνω) στο οποίο μιλάω κιόλας, θα με ευχαριστηθείτε.

 Μείνετε στους δεκτες σας αν θέλετε να μάθετε την αλήθεια.

 χαχαχαχαχααχ

Πάρτε την ομελέτα. 

Σε λίγο ανεβαίνει και το βίντεο χαχαχαχα 

IMG_20200924_221440.jpg

Επεξεργασμένο από cos_dr
  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 minutes ago, cos_dr said:

Πάρτε την ομελέτα. 

Σε λίγο ανεβαίνει και το βίντεο χαχαχαχα 

IMG_20200924_221440.jpg

 

 

έλεος !

  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

έβαλα link πιο πάνω από το steam.

 Στο steam μπορείς να δεις πόσο κάνει, τι ελάχιστες απαιτήσεις έχει για να τρέξει σε σύστημα υπολογιστή και τι προτεινόμενες για τη καλύτερη εμπειρία. Αλλά στην εποχή μας για να τα ευχαριστηθείς θες υψηλή ανάλυση με υψηλό framerate και καλό είναι να έχεις το αντίστοιχο μόνιτορ με 32 ιντσες, μεταβλητό ρυθμό ανανέωσης, οποτε θελεις καλό συστημα. 1500 ευρώ μαζί με το monitor τουλαχιστο για 1080p

 

 Αλλιώς δεν το link και κρίνεις.

 Έρχεται και άλλο βίντεο, ψηνεται (μαζι με την ομελέτα που φτιάχνω) στο οποίο μιλάω κιόλας, θα με ευχαριστηθείτε.

 Μείνετε στους δεκτες σας αν θέλετε να μάθετε την αλήθεια.

 χαχαχαχαχααχ

Πάρτε την ομελέτα. 

Σε λίγο ανεβαίνει και το βίντεο χαχαχαχα 

IMG_20200924_221440.jpg

Αμαν τι τιμονιερα ειναι αυτη, ολα αυτα τα κουμπια τι κανουν?

Λεω και εγω το παιγνιδι θα ειναι τσαμπε και θα γλιτωσω κανενα φραγκο μιας και τα πιτσιρκια ολο στο αρμεγμα ειναι αλλα τελικα τζιφος!🤣

Επεξεργασμένο από HellFire
  • Like 1

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

masterchef-greece.jpg

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

Πάρτε την ομελέτα. 

Σε λίγο ανεβαίνει και το βίντεο χαχαχαχα 

IMG_20200924_221440.jpg

Επεξεργασμένο από Τραμπαρίφας
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελάτε κύριοι. Και με σπικάζ. Εδώ τα λέμε όλα. Όσοι ενδιαφέρεστε, enjoy.

 @yameth @dimsonic

και λοιποί εκλεκτοί καλοί φίλοι του noiz.........................

 ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ!

 

 

χαχαχαχαχαχαχαχα

 

  • Like 2
  • Χαχα 2

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα λιωσει σε screamer  και cmr1,2,3.  

Ειδικα στο χωμα. Ολα τα simulation σε ασφαλτοπιστες δεν τα γουσταρα καθολου.

 

 

Ο προχθεσινος τυφωνας σε επιασε?

  • Χαχα 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου