Προς το περιεχόμενο

Χρόνια πολλά και καλά σε όλους.....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

....μέσα απ'την ψυχή μου,να ζητήσω συγγνώμη σε όποιον ποτέ πίκρανα ή φέρθηκα άσχημα εδω μέσα,και να παρακαλέσω αν θέλετε,βάλτε με στις προσευχές σας το επόμενο διήμερο,ακόμα κι άν δεν πιστεύετε στον ίδιο Θεό,για ένα πολύ σημαντικό αγώνα που θα δώσω.Σας χαιρετώ με όλη μου την Αγάπη,κι ελπίζω,άν θέλει ο Θεός κι εσείς φυσικά,να τα ξαναπούμε σε μερικές μέρες.Ισως είχα ηλίθιο χιούμορ ενίοτε,αλλά ποτέ δεν ήθελα να πικράνω κανέναν.

 

Ευχαριστώ,και πάλι Χρόνια Πολλά.Δημήτρης.

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε δε σε ξερω κι ουτε σε πετυχα ποτε σε κουβεντα αλλα ο,τι και να ναι

σου ευχομαι ολοψυχα τα παντα,το καλυτερο,ο,τι θετικη ενεργεια υπαρχει στον κοσμο.

Ο θεος μαζι σου σ ο,τι κι αν τον χρειαστεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε δε σε ξερω κι ουτε σε πετυχα ποτε σε κουβεντα αλλα ο,τι και να ναι

σου ευχομαι ολοψυχα τα παντα,το καλυτερο,ο,τι θετικη ενεργεια υπαρχει στον κοσμο.

Ο θεος μαζι σου σ ο,τι κι αν τον χρειαστεις.

 

 

Τα ιδια κι απο μενα ..σου ευχομαι οτι καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Δημήτρη δεν έτυχε ποτέ να πέσω πάνω σου στο Noiz τον λίγο καιρό που είμαι εδώ αλλά όπως και να χει σου εύχομαι ολόψυχα καλή τύχη και είμαι σίγουρος οτι θα είσαι και πάλι μαζί μας.

 

  ;)

 

Greg Howe scares me..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο πιο σύντομα γιατί δεν οφείλετε να σας πρήζω και να καταχρώμαι του χρόνου σας.

Φοβάμαι και πάλι θα είναι πολλά,αλλά θα κάνω ότι μπορώ.Το απόγευμα της προηγούμενης

Τρίτης κατέβηκα με το αυτοκινητάκι μου στο κέντρο για να πάρω τη γυναίκα μου απο την

εργασία της,(βάρδεια σε υπηρεσία του δημοσίου).Ενα kia pride,δεκαετιας,καθόλου προκλητικό,ώρα περίπου

8 και τέταρτο.Σε φανάρι της Π.Τσαλδάρη,μια παρέα εγχρώμων,άνοιξε τις πόρτες,με πέταξαν

έξω.Θυμάμαι μόνο πόνο,φωνές και πριν βρεθώ σε κάποιο χειρουργείο,μέσα σ'ότι πρόλαβα να

πω στο αδελφάκι μου μου που βρέθηκε και με συνόδευε ήταν και το μήνυμα που σας έστειλα

και σε όσους φίλους και συγγενείς μέσω αυτού.Λυπάμαι ρε παιδιά,γιατί φοβάμαι γίνομαι ρατσιστής.

Ας μείνει εδώ αυτό και τέλος.Με μαχαίρωσαν τρυπώντας ένα πνεύμονα,σπάζοντας δύο πλευρά,και

είχα ήδη αναπνευστικό πρόβλημα.Το αυτοκινητάκι μου το πέταξαν κάνοντας ζημιές πανω απο 1000 ευρώ,

και ήταν ο μοναδικός τρόπος να πηγαίνω στη νέα και μοναδική μου εργασία.Η ψυχολογία μου είναι

αλλού γι αλλού.Συχαίνομαι τον εαυτό μου.Ζηλεύω ο συχαμένος όσους χαζογελάνε και όλα καθημερινά

τους πάνε τέλεια.Ντρέπομαι αλλά ζηλεύω.Την παλεύω 50 χρόνια,εκείνη τη βδομάδα είχα και τα γενέθλια

μου - παναθεμα με,,,Πιστεύω στο Θεό,και Αυτός λες και φροντίζει να με πατάει σα γόπα κάθε φορά..

Τους παιδικούς φίλους μου τους πήραν τα γ.....να τα ναρκωτικά,τους υπόλοιπους ένα δυστύχημα.

Να'σαι καλά Γ.Μεθενίτη,που με αυτή τη virtual σπηλίτσα δίνεις χώρο,καταφύγιο και παρεούλα σε

όλους.Συγγνώμη ρε Νίκο Superfunk,υποκλίνομαι απο εκείνο το δημοσίευμα σου με το ....σουβλάκι

συγκρίνοντας το παίξιμο σου με κάποιου βιρτουόζου,του οποίου ας με συγχωρέσει,μου διαφεύγει

όπως πολλά λόγω των φαρμάκων τώρα,και τ'όνομα του.Εισαι όντως μακράν ανώτερος.Θα προσπαθήσω,

αν ήδη δε θα θέλατε να εξαφανιστώ με τη μιζέρια μου,να ξαναμιλήσουμε για ξύλα και χορδές,

και όλα αυτά τα όμορφα,άς μην είμαι και τίποτε το ιδιαιτερο ούτε εκεί.Χωρίς να θέλω να γίνω

Φώσκολος,παιδιά ,παρακαλώ,όταν κατεβαίνετε κέντρο,να οπλίζετε τις ασφάλειες.Πρόλαβα να

βιώσω έστω και εσφαλμένα το τέλος,και είναι χειρότερο του ιδίου του τέλους.Και πάλι ευχαριστώ,

δεν θα ξαναγράψω μίζερα,κανείς δε μου φταίει,δείτε το απλά σα μια καταγραφή.Εχω ανάγκη απο

φίλους,και είναι το τελευταίο που δεν ντρέπομαι να εκφράσω.Για ένα φίλο που ανεφέρθη στον

Θ.Μάνθο,λίγο καιρό πρίν,ο Θανάσης φίλε μου έφυγε απο την καρδούλα του πέρυσι.

Και πάλι συγγνώμη,ο Θεός να σας έχει όλους καλά,και να αγκαλιάζει τα όνειρα σας με αγάπη..

 

Δημήτρης ο Ατεχνος

 

Υ.Γ. Δεν έχω σύνδεση,ούτε σταθερό τηλέφωνο εδω και καιρό,κατα τύχη και νάναι καλά κάποιο δίκτυο awmn,

      ήταν ξεκλείδωτο και μπόρεσα να τα πούμε.

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχομαι να σου δωσει δυναμη Ο Θεος να προχωρησεις στη ζωη σου.

θα τα λεμε απο εδω.

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ζητήσουμε συγγνώμη όλοι δημόσια στέλνοντας ένα mail σε όλες μας τις επαφές και ας ελπίσουμε ο Παντοδύναμος (ή όπως Τον λέει ο καθένας) να γίνει member στο forum ώστε να μην μας ξαναβρει κακό...

 

Απλά λυπάμαι!!  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου