Προς το περιεχόμενο

Νέα τραγούδια από τους System Οf A Down μετά από 15 χρόνια!


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι System Οf A Down μετά από 15 χρόνια κυκλοφόρησαν 2 ολοκαίνουργια τραγούδια, "Protect the Land" και "Genocidal Humanoidz", προς ενίσχυση του Ταμείου της Αρμενίας κι ενώ η κατάσταση παραμένει έκρυθμη στην αυτόνομη Δημοκρατία του Αρτσάχ με τις πολεμικές συγκρούσεις μεταξύ Αρμενίων και Αζέρων/Τούρκων.

 

https://youtu.be/_74nVpLVn9Q

Καταγραφή system.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνησιοι, ωραίοι, η αγαπημενη μου μπαντα τα τελευταία 20 χρονια.... μακάρι να δουμε και το album...

μου άρεσαν και τα 2 κομμάτια.... στο 70% των γνησιων SOAD (toxicity , steal this album, ομωνυμο) , αλλα SOAD

 

βλεπω τα προσωπα των αρμενιων  ..... βλεπω τους σταυρους.... και με πιάνει ριγος ...  ειναι τοσο κοντα στα δικα μας και στα βαλκανικα.. σκέφτομαι την Κυπρο μας... ρίγος....

 

προσευχή...

Επεξεργασμένο από rgxinap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rgxinap είπε

γνησιοι, ωραίοι, η αγαπημενη μου μπαντα τα τελευταία 20 χρονια.... μακάρι να δουμε και το album...

μου άρεσαν και τα 2 κομμάτια.... στο 70% των γνησιων SOAD (toxicity , steal this album, ομωνυμο) , αλλα SOAD

 

βλεπω τα προσωπα των αρμενιων  ..... βλεπω τους σταυρους.... και με πιάνει ριγος ...  ειναι τοσο κοντα στα δικα μας και στα βαλκανικα.. σκέφτομαι την Κυπρο μας... ρίγος....

 

προσευχή...

Το blast beat στο genocidal δεν γ@@@σε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^^ εννοείται! αλλά η συστεμιά τα έκανε αυτα για πλάκα στα πιο χαβαλετζίδικα κομμάτια, ο λογος που εχουν αφησει εποχή ειναι γιατι στο nu-metal, alt-rock έγραψαν κατ'εμε τις καλυτερες μελωδίες στα τελευταία 20 χρόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, rgxinap είπε

^^^ εννοείται! αλλά η συστεμιά τα έκανε αυτα για πλάκα στα πιο χαβαλετζίδικα κομμάτια, ο λογος που εχουν αφησει εποχή ειναι γιατι στο nu-metal, alt-rock έγραψαν κατ'εμε τις καλυτερες μελωδίες στα τελευταία 20 χρόνια.

Συμφωνώ!και με την πιο εκφραστική φωνή της εικοσαετίας!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

«Είμαστε πιθανότατα το μόνο rock συγκρότημα που έχει κυβερνήσεις για εχθρούς, το μόνο rock συγκρότημα που βρίσκεται σε πόλεμο, οπότε έγραψα αυτά τα τραγούδια για να ανεβάσω το ηθικό των πολεμιστών μας και των Αρμένιων σε όλο τον κόσμο»
http://www.loaded.gr/Article/24919/o-logos-poy-oi-system-of-a-down-kykloforoyn-dyo-nea-singles-meta-apo-15-hronia

Επεξεργασμένο από Tamtam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου