Προς το περιεχόμενο

Ampeg b-100r Rocket bass made in usa


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Έχω τον συγκεκριμένο ενισχυτή, πάρα πολλά χρόνια και σκέφτομαι να τον δώσω!Είμαι πολύ ευχαριστημένος αλλά ήρθε ο καιρός να τον αλλάξω.Δεν τον βρίσκω πουθενά πλέον στον ινερνετ για να σχηματίσω κάποια άποψη περί της τιμής του.Αν μπορεί κάποιος, ας με διαφωτίσει.Επίσης όποια γνώμη για κάποιον 200άρη  combo, καλοδεχούμενη. Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

1846260733_ampegb100.thumb.png.a462035797397aef75eafeac686074f4.pngΑν είναι σε άριστη κατάσταση μπορείς να ξεκινήσεις απ' τα 300€. Τα 270€ είναι πιο κοντά στον μέσο όρο που πωλούνται απ ότι φαίνεται στο price history του Reverb που έχω επισυνάψει, αλλά σου αφήνω κι ένα περιθώριο για να μπορείς να δεχτείς ένα μικρό παζάρι απ τον πιθανό αγοραστή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kpeyos είπε

1846260733_ampegb100.thumb.png.a462035797397aef75eafeac686074f4.pngΑν είναι σε άριστη κατάσταση μπορείς να ξεκι

ευχαριστω πολυ για τον κοπο και για τον χρονο σου φιλε μου! νομιζω το διαγραμμα καλυπτει πληρως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου