Προς το περιεχόμενο

Netflix και ταινίες.


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Εχω κι εγω συνδρομή στο Netflix και μόλις τελείωσα το Clickbait.

Μια "αστυνομική" ( ; ) σειρά με φοβερές ανατροπές και καθόλου προβλέψιμη συνέχεια. Πέραν αυτών είναι μια κλασική περίπτωση που θα μπορούσε να συμβεί στους περισσότερους που εκτίθενται στα social media. Πολύ ενδιαφέρουσα απο κάθε άποψη.

Παράλληλα έχω δει αρκετες Δανέζικες, ενδιαφέρουσες κοινωνικές σειρές όπως το Rita και Borgen αλλά και ισλανδικές αστυνομικές.

Απο ισραηλινές έχω ξεχωρίσει το Shtisel (άψογο) και Fauda (2 πρώτους κύκλους).

Μπορεί να μην έχει τα πάντα λόγω πνευματικών υποχρεώσεων στην Ελλάδα αλλά κάθε μέρα σίγουρα έχω κάτι να δω και μονο 2-3 φορές έχω απογοητευτεί. Αλλά κι αυτες απλά τις διέκοψα πριν το χασμουρητό.

Άσε δε που όσο με γνωρίζει, προτείνει ενδιαφέροντα για μενα θέματα.

Για το cinobo μου μιλησε ο blue και θα το δοκιμάσω επίσης.

Παλαιότερα έπαιρνα εισιτήριο διαρκείας για κάποιες κιν. αίθουσες και παρακολουθούσα ότι κυκλοφορούσε, εδω που με την αξία ενός εισιτηρίου εχω παπάδες και που μπορώ να επιλέξω κιόλας, θα κολλήσω; 

  • Like 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ κάπου εκεί, αλλά έχω χάσει τον ενθουσιασμό μου καιρό τώρα με τις περισσότερες νέες παραγωγές που ανεβαζει. Πιο εύκολα βρίσκω κάτι να δω στο on-demand του cosmote tv.

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
Μόλις τώρα, gkourmoul1 είπε

Πιο εύκολα βρίσκω κάτι να δω στο on-demand του cosmote tv.

...σε αντίθεση μ' εμένα που δεν βρίσκω τιποτα ενδιαφέρον.

Απόψης...😄

  • Χαχα 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου