Προς το περιεχόμενο

G&L ASAT Tribute Deluxe - Aναλυτική Παρουσίαση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Off topic mode:

Διαβάζοντας το παρόν θέμα έκανα μια δυσάρεστη διαπίστωση για μένα αδέρφια. Ότι γερνάω το ήξερα, όλοι και όλα γερνάνε, αλλά μάλλον έχω προχωρήσει αρκετά.

Αντικειμενικά φαίνεται μια πολύ όμορφη κιθάρα, αλλά έχω φάει τέτοια πλύση εγκεφάλου που δεν μπορώ να δεχτώ tele, χωρίς τα παραδοσιακά χρώματα της fender με λίγη φθορά. Έχω πάθει ζημιά καθώς με αποκλείω από το φρέσκο, το διαφορετικό.


On topic mode:

Γιώργο άλλο ένα εξαιρετικό review, πολύ υψηλού επιπέδου. Ίσως θα μπορούσες να μετατρέψεις το γραπτό σε video που θα έχει παίξιμο και ομιλία-ανάλυση. Καταλαβαίνω ότι έχει πολλές δυσκολίες το εγχείρημα και απαιτεί φοβερό χρόνο, απλά λέω μια γνώμη. Ευχαριστούμε πολύ σε κάθε περίπτωση 

 

Επεξεργασμένο από ekim
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, ekim είπε

με αποκλείω από το φρέσκο, το διαφορετικό

 

tele να 'ναι, κι ότι να 'ναι.... 😁

 

33 λεπτά πριν, ekim είπε

Ίσως θα μπορούσες να μετατρέψεις το γραπτό σε video που θα έχει παίξιμο και ομιλία-ανάλυση. Καταλαβαίνω ότι έχει πολλές δυσκολίες το εγχείρημα και απαιτεί φοβερό χρόνο

 

Αντιλαμβάνομαι τι λες και γνωρίζω ακριβώς τι χρειάζεται για να γίνει σωστά η προβολή μέσω βιντεο. 

Δυστυχώς, για να το κάνω όπως θα ήθελα, θα έπρεπε να είμαι σε άλλον χώρο, ειδικά διαμορφωμένο. Επίσης, θα ήθελε πάρα πάρα πολύ χρόνο και σχεδιασμό. Προς το παρόν, δεν θα ήμουν διατεθιμένος να το κάνω.

  • Like 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου