Προς το περιεχόμενο

Περι ανεμων και ποστ / αγγελιες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε forensick

ουτε να σε προκαλεσω θελω,ουτε τσακωμους,ουτε να σε προσβαλλω.Ειλικρινα.Απλα δεν καταλαβαινω την εμμονη σου με τα ποστ εστω και αν αυτα ειναι στο περι ανεμων,στην πρωτη σελιδα η οπουδηποτε αλλου.Αφου οπως και εσυ λες δεν μετρανε (αλλα και ψιλομετρανε κατα βαθος για το prestige σου).Αυτην την αντιφαση δεν καταλαβαινω αλλα ...οκ...no big deal. Peace brother.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα δεν υπαρχει καμια εμμονη. Εγω ειπα απλα κατι και οσοι "ρωτησαν" για ποιο λογο γινεται αυτη η προταση, απαντησα. Οπως και να χει το πραγμα, απ οτι φαινεται δεν συμφωνειτε οι περισσοτεροι, οποτε τελειωσε. Το σκεφτηκα και ειπα να το ριξω, μετα απο ενα ποστ του BRAIN, στο "Η επιστολη του Πανου...".

Τεσπα, πολυς λογος για το τιποτα, οποτε ακυρη και η προταση.(το prestige μου, δεν κοιταζω να το φτιαξω απο τον αριθμο τον ποστ μου. Βασικα δεν κοιταζω καν να το φτιαξω, γιατι δεν με απασχολει. Ο καθενας κρινεται απο αυτα που λεει)

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά, αγνοήστε τον αριθμό των posts!

 

Το ότι πχ εγώ ανακάλυψα το ΝΟΙΖ εδώ και κάποια χρόνια και έχω ξεσκιστεί να δίνω μονολεκτικές απαντήσεις ή να ανοίγω threads μόνο χιουμοριστικά, δε με κάνει πιο "σημαντικό" μέλος από κάποιον που έγινε μέλος σήμερα και έχει πολλά σημαντικότερα πράγματα να πει...

 

Για αυτό και οι ονομασίες/τίτλοι (καλώς και) άλλαξαν από τον Yameth. Πχ, πλέον εγώ λέγομαι "Noizholic" και όχι "Old Member", κάτι που δείχνει ας το πούμε τον εθισμό μου στο NOIZ και όχι απαραίτητα κύρος το κύρος του "παλιού" ;)

 

Αυτό όμως που είναι δεδομένο κατά τη γνώμη μου, είναι οτι η αποδοχή/σεβασμός ή όχι ενός μέλους από τους υπολοίπους έρχεται με τον καιρό και όχι με 1-2 posts.

 

Βέβαια υπάρχουν και εξαιρέσεις (άλλοτε φωτεινές και άλλοτε όχι) που από τα πρώτα λόγια τους μπορείς να καταλάβεις τι "καπνό φουμάρουν" :D

Φωτεινότατη εξαίρεση πχ για μένα ήταν ο Harilatron ο οποίος κέρδισε την εκτίμησή μου από τα πρώτα του πατήματα στο πληκτρολόγιο...:lol: ;)

 

Τέλος, ο τίτλος των Gate Keepers έχει μάλλον αυτό το νόημα. Να δείξει δηλαδή σε κάποιον που μπαίνει πρώτη φορά, ποια από τα μέλη του Forum έχουν κερδίσει τη συμπάθεια και την υπόληψη της πλειοψηφίας.

 

Τα δυο μου λεπτά....(Κατά το "my 2 cents...) :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εγω δηλ.βαλω ενα θεμα "θελω να παρω καρτα ηχου που να βραζει και καφε"' date='και μπεις εσυ και μου πεις "εγω βρηκα την ταδε και εμεινα ευχαριστημενος",τι σημασια θα εχουν τα posts σου?Το φορουμ ειναι μερος

ανταλλαγης αποψεων,και οχι επιβολης των.Τα αστερια και τις πουλαδες ας

τις αφησουμε στο αξιοσεβαστο στρατιωτικο δυναμικο της χωρας.. 8) Εξαλλου

ως γνωστον,ρωτωντας πας στην πολη!(επι προκειμενω,πολη ειναι η χωρα της μουσικης!!) :P[/quote']

 

Μαζι σου!!!Ακριβως ετσι!!! :D :D :D

Αυτη την αποψη εχω και εγω και με καλυπτεις πληρος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου