Προς το περιεχόμενο

Μέλος interconnected (πρώην sonicspot) & αγγλικά


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

hey listen up all...the rules are clear i think "no greeklish or caps" does anyware states clearly "ONLY GREEK" ?...anyway dont really think that you have a prob with the language one uses but that his opinion is different to many people here...now for members like "panagiotis" - hey this is Greeklish man !!! - and "Jasemeister" i dont have a clue WTF really are and why they deal with me in this bad way...maybe my opinion about elica made them act like that...told ya the other time i was banned that i hate "Friends" that support each other in this way especially when they dont deserve it...and a simple example...after my post about elicas music the rest of the thread was full of comments about my opinion and not dealing with stating their own thoughts about them...see ya.

 

Eκτός απ 'τη ΒΛΑΚΕΙΑ που σε δέρνει πρέπει να 'σαι και γκαβός ναούμ.....

 

Τράβα διάβασε κανονισμούς (οι οποίοι' date=' το ξέρω, απαγορεύουν προσωπικές επιθέσεις αλλά νομίζω καταλαβαίνετε....) και θα δεις αυτό που σου έγραψε και ο Jasemeister......

 

Γράφουμε ελληνικά με πεζούς χαρακτήρες

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Johnnyk τα Windows μου είναι αγγλικά. Γράφω αγγλικά εξίσου άνετα με τα ελληνικά αλλά στον υπολογιστή σαφώς και προτιμάω να γράφω αγγλικά.

 

Το forum όμως είναι ελληνικό και ΟΛΟΙ εδώ σεβόμαστε τους άλλους ακολουθώντας τον κανόνα των ελληνικών. Σεβόμενος τους άλλους γράφω στα ελληνικά παρ'όλο που είναι σπαστικό το συνεχές Alt+shift γιατί συγχρόνως γράφω κείμενα στα αγγλικά.

 

Είναι κανόνας του φόρουμ βασικός, πάει και τελείωσε. Ο τυπάκος ψάχνει για αντιπαραθέσεις. Ας γειωθεί λοιπόν να τελειώνουμε.

 

Δεν αναρωτιέσαι γιατί αυτός δεν κάνει το ακόμα πιο απλό, να αρχίσει να γράφει στα ελληνικά;

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μα τι site είναι αυτό...προσπαθώ να κάνω paste κινέζικα και δεν μπορώ....

 

Απλά δεν το κάνεις σωστά. Έτσι γίνεται:

 

chinese-takeout%5B3%5D.jpg

 

Είμαστε σαφώς ιντερνάσιοναλ :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος πάντων ότι είχα να πω εγώ το είπα δεν θα αρχίσω να επαναλαμβάνω τα ίδια.

 

Ας αποφασίσει το αφεντικό για την περίπτωση του "διαπλεκόμενου" (aka interconnected & sonicspot) και αν έσφαλα ή υπερέβαλα να ζητήσω και συγνώμη πάντως.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ κακό για το τίποτα παιδιά... κάποιος κάθεται και απαντάει σε αγράμματα αγγλικά μέσα σε ένα ελληνικό forum και ακόμη κάθεστε και ασχολείστε μαζί του...

 

¶ντε και καλή τύχη στο ΠΑΛΣΟ!

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαπλεκόμενε Φίλε μας ,

 

Θέλω να σε πάρω στο 697 2 47 81 43 για να σε ρωτήσω κάτι για μια ανταλλαγή αλλά δεν ξέρω εγγλέζικα . Τι να κάνω πες μου ???(σβήνω απ΄τον καημό μου )....... 8O 8) :lol: :roll:

ALOHAAAAAAAAAA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου