Προς το περιεχόμενο

Εμφάνιση αρχικής σελίδας



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Θα εκτιμούσα πολύ τη βοήθεια σας για να καταλήξουμε καθώς ετοιμάζονται οι αλλαγές στο Noiz.

 

Όταν έρχεστε στο Noiz πηγαίνετε στην αρχική σελίδα και από εκεί ξεκινάτε την πλοήγηση σας ή πηγαίνετε κατευθείαν στο forum?

Δηλαδή μήπως προτιμάτε την κεντρική του forum; Kαι αν όχι γιατί;

Σας είναι χρήσιμο κάποιο από τα "κουτάκια" της αρχικής; Kαι αν ναι ποιό;

 

Υπάρχει κάποιο άλλο μεγάλο forum που συμμετέχετε και βρίσκετε ότι λειτουργικά σας βολεύει;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Kατευθείαν στο φόρουμ.Η αριστερή στήλη είναι αρκετά χρήσιμη έτσι,boss.

Όπου και να είσαι μπορείς να αλλάξεις κατευθείαν ενότητα χωρίς να περάσεις απο την κεντρική σελίδα.

Τί αλλαγές ετοιμάζονται?Θα μας πείς? :) :) :) :)

 

EDIT:AS κουλό as it seems,η κεντρική σελίδα δε μου αρέσει οπτικά,γι αυτό

δεν περνάω ποτέ απο κει. 8O

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλύτερα θα ήταν αν ξεκινούσε κατ'ευθείαν από την κεντρική σελίδα γιατί μπορούμε να δούμε τα θέματα συζήτησης πιο αναλυτικά.Εγώ τουλάχιστον όταν μπαίνω, πηγαίνω κατ'ευθείαν στην κεντρική!

ttp://s1.gladiatus.gr/game/c.php?uid=31718

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πλαίσιο με τα active threads με τις πιο πρόσφατες δημοσιεύσεις μου είναι χρήσιμο γιατί από εκεί συνήθως ξεκινάω την πλοήγηση. έχει μια λογική καθώς μπορείς να δεις τα topic που έχουν κίνηση ανεξαρτήτως subforum. αυτός είναι και ο λόγος που δεν ανοίγω πρώτα την κεντρική του forum αν και συνήθως είναι η επόμενη κίνηση. τα υπόλοιπα πλαίσια ούτε κρύο ούτε ζέστη τα χρησιμοποιώ περιστασιακά.

 

από άποψη οργάνωσης του forum δεν έχω κάποια σημαντική παρατήρηση. αυτό που είναι ενοχλητικό είναι ότι ορισμένες φορές στον firefox η σελίδα βγαίνει εκτός πλαισίου (μεγαλύτερη)

 

αυτά από ένα νέο χρήστη του forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει με το που μπαίνω, να βλέπω τα "φρέσκα" θέματα, γι' αυτό και προτιμώ την αρχική σελίδα.

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει με το που μπαίνω' date=' να βλέπω τα "φρέσκα" θέματα, γι' αυτό και προτιμώ την αρχική σελίδα.[/quote']

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω αρχικη παω,χωρις ιδιαιτερο λογο.Απο εκεί ανοιγω ,απο την αριστερη πλευρα της σελιδας, σε νεα tabs, τις κατηγοριες που παρακολουθω.

Θα ηθελα εκει στην αριστερη πλευρα να υπαρχει κ μια συνολικη κατηγορια για τις αγγελιες.Οχι,οτι πειραζει ετσι οπως ειναι,αλλα νομιζω ενας επισκεπτης δεν τις βλεπει με τη μια.

 

Ενα χρησιμο που εχω δει σε αλλα φόρα που κοιταω ειναι οι επιλογες για "προβολη νεων μηνυματων απο την τελευταια φορα που συνδεθηκατε" και "προβολή νεων απαντησεων στα μηνύματά σας"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου