Προς το περιεχόμενο

Γιατί δεν ειδοποιουμαι πλέον με e-mail όταν κάτι δημοσιεύετα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί δεν ειδοποιουμαι πλέον με e-mail όταν κάτι δημοσιεύεται σε topic που συμμετέχω?

 

Αυτό παρατηρήθηκε αφού (το λέω μήπως και παίζει κάποιο ρόλο) για κάποιο λόγο έσβησα όλα τα temp files απο τον temporary internet folder και τα cookies απο τον υπολογιστή μου.

 

Βέβαια την επόμενη φορά που μπήκα στο noiz για πρώτη φορά μετά το "σβήσιμο" χρειάστηκε να ξαναδηλώσω username και κωδικό για να τον θυμούνται τα windows και να μην κάνω log in συνέχεια.

 

Απο τότε παρόλο που στο προφίλ μου έχω δηλώσει οτι θέλω να ειδοποιούμαι δεν λαμβάνω καμία ειδοποίηση.

 

Καμια συμβουλή???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα απο προχθές, αλλά χθές διορθώθηκε. Μάλλον θα είχε κάποιο πρόβλημα ο server.

 

Κάποιος admin θα μπορεί να το επιβεβαιώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο που μόλις παρατήρησα...

 

Για αυτό εδώ το topic που έχω ανοίξει στο about noiz ειδοποιήθηκα κανονικά για τις απαντήσεις σας. Στο keyboards όμως που ως επί το πλέιστον συμμετέχω δεν ειδοποιούμαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Συγγνώμη, είναι δικό μου το λάθος.

Δεν ειδοποίησα.

 

Υπαρχει σοβαρό πρόβλημα με χάκινγκ στον σέρβερ μας και αναγκαστικά η υπηρεσία mail διακόπτεται όταν γίνεται επίθεση, καθως προσπαθούν να στείλουν εκατομύρια spam mails.

 

Ελπίζω να λυθεί σύντομα αλλά μέχρι τότε ίσως να μη λαβένετε όλες τις ειδοποιήσεις του φόρουμ.

 

Ζητώ την κατανόηση σας.

Ευχαριστώ και συγγνώμη.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK καλά ξεμπερδέματα...

 

Δεν είναι ανάγκη να ζητάς συγγνώμη...ούτως η άλλως δεν πληρώνεσαι γι αυτό.

 

Κάποια στιγμή θα λυθεί.

 

Φιλικά Νίκος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι δυνατόν! Ζητάς και συγνώμη...

 

Πρέπει ΟΛΟΙ να παραδεχτούμε ότι το noiz είναι το καλύτερο site στην ελλάδα απο πλευράς server, ταχύτητα κλπ. Δεν μου έχει τύχει ΠΟΤΕ να θέλω να μπώ και να μην μπορώ, ή να αργεί να μπεί. Όταν θέλω να τσεκάρω ότι η σύνδεση μου είναι ΟΚ ανοίγω το noiz. Τα mail ερχονται πάντα στην ώρα τους, καλοσχεδιασμένο, καλοπεριποιημένο.

 

Δεν ήξερα ότι δεν πληρώνεστε.

 

Συγχαρητήρια για την ¶ψογη δουλειά σας. Συνεχίστε έτσι.

 

(καλά ποια ΖΩΑ hacker έχουν βάλει στο μάτι το noiz? Δεν μας αφήνουν να τσακωθούμε όμορφα και με την ησυχία μας... :D :D :D :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι δυνατόν! Ζητάς και συγνώμη...

 

Πρέπει ΟΛΟΙ να παραδεχτούμε ότι το noiz είναι το καλύτερο site στην ελλάδα απο πλευράς server' date=' ταχύτητα κλπ. Δεν μου έχει τύχει ΠΟΤΕ να θέλω να μπώ και να μην μπορώ, ή να αργεί να μπεί. Όταν θέλω να τσεκάρω ότι η σύνδεση μου είναι ΟΚ ανοίγω το noiz. Τα mail ερχονται πάντα στην ώρα τους, καλοσχεδιασμένο, καλοπεριποιημένο.

 

Δεν ήξερα ότι δεν πληρώνεστε.

 

Συγχαρητήρια για την ¶ψογη δουλειά σας. Συνεχίστε έτσι.

 

(καλά ποια ΖΩΑ hacker έχουν βάλει στο μάτι το noiz? Δεν μας αφήνουν να τσακωθούμε όμορφα και με την ησυχία μας... :D :D :D :D )[/quote']

 

+1000000000000000000!!!

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου