Προς το περιεχόμενο

Delivery ωρα 0 Βοηθεια.


newmind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλά αφού το παραδέχτηκαν κιόλας, τράβα και απείλησέ τους με μήνυση. Και αν δεις ότι τσινάνε ζήτα τα στοιχεία του υπευθύνου και πες ότι τα θες για στείλε κανά υπόμνημα στα κεντρικά τους (Αθήνα είναι; ), αναφορά στους Γερμανούς που συνεργάζονται και για μια καταγγελιούλα στο ινκα. Ε αν δε σου πούνε να μην ανησυχείς και ότι θα διορθωθεί το πρόβλημα, να μη με λένε μπούκα!!! Θα τσακιστούν και θα λυθεί το πρόβλημα.  ;)

Ακραίο, αλλά πιάνει.

 

 

Να φανταστείς σε μένα που άλλαξα την σύνδεση του νετ και περίμενα το κουριερ (όχι από ACS όμως) να μου φέρει τον εξοπλισμό την επομένη που επικοινωνήσαμε και έκανα μια βδομάδα, επέμεναν ότι τον στείλανε, ότι είμαι ελέφαντας και άλλα τέτοια, μέχρι που έπεσε το παραμύθι και ω του θαύματος, ο εξοπλισμός ήταν ακόμη στις αποθήκες. Έπρεπε να έβλεπες φάτσες μετά από αυτό!!!!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα με Αθηνα, κουκουλωματα, μου ειπαν να αρνηθω οτι εστειλα το τηλ μου στον πωλητη, για να φορτωθει ευθυνες η GLS. Οταν αυτοι τα κανουν σκ.... γιατι πρεπει αλλοι να καθαριζουν;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πωλητης (Γερμανος 100% positive, 6500 πωλησεις) δηλωσε οτι αυτο ηταν το  πρωτο του delivery στην Ελλαδα,

και μετα απο αυτη την εμπειρια δεν θα ξαναστειλει.

Μετα απο τοσα ταξιδια η κιθαρα θα ειναι αλωβητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ αλώβητη θα είναι αν έχει πακεταριστεί σωστά.

 

Πάντως τράβα και απείλησέ τους με καμιά καταγγελία. Στην Αθήνα δεν έπρεπε να μιλήσεις με υπάλληλο, αλλά κατευθείαν σε διευθυντή, αλλιώς τα ίδια θα σου πουν. Κυνήγα το πάντως

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλοι μου ο πωλητης (ΓΕΡΜΑΝΟΣ) μου εστειλε αμεσως πισω τα χρηματα μου και μου ζητησε πολλες φορες συγγνωνη, λες και εφταιγε αυτος. Τι να πουμε για οποιουσδηποτε "δικους" μας; Το λιγοτερο που μπορουμε να πουμε οτι αυτοι δεν μας αφηνουν να γινουμε ευρωπαιοι.

Φυσικα ο πωλητης δεν πληρωσε τα μεταφορικα αλλα η κυρια ACS θα τα δωσει και θα πει κι ενα τραγουδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που δεν έγινε η δουλειά σου όμως.Μακάρι να γίνει η δουλειά σου και άλλη φορά να ενοχλείς συχνά το κάθε τι έχει σχέση με έλληνα γιατί όπως προείπες απέχουμε απο την ευρώπη σε πολλά πράματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως φιλε Trigga που ειχα αγορασει buy it now, φανταζεσαι να ειχα 'κτυπησει' στην δημοπρασια καποια καταπληκτικη ευκαιρια; Ισως να ειχα τρελλαθει.

Εν κατακλειδι ενας ακομα πωλητής του ebay δηλωσε οτι δεν θα ξαναστειλει δεμα στην χωρα μας. Ισως πεισει να κανουν το ιδιο και εναν ή αλλους δυο πωλητες, δεν ειναι αδικο για μας;

ΔΥΣΤΥΧΩΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια για τις μεταφορές απο εξωτερικό (πολλες φορές και εσωτερικό):

5 μέρες μετά που θα φύγει η παραγγελία σου πρίξε τη τοπική acs speedex κλπ για το αν έχει ερθει το δεμα σου

και ξανα και ξανα μέχρι να σε μάθουν με το μικρό σου, να λένε απο μέσα τους τι μ@@@ ειναι αυτός κλπ. Έτσι μόλις έρθει το δέμα σου θα πουν: "Αυτός δεν είναι ο μ@@@ που μας παίρνει 3 φορές τη μέρα?"  Αυτός ειναι ο τρόπος κύριοι, δυστυχώς. Καλύτερα να σε λεν μ@@@ οι courierαδες και να πάρεις αυτό που παράγγειλες παρά 10 και καρτέρι....  Αλλιώς απο ιστορίες τέτοιες, άλλο τίποτα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου