Προς το περιεχόμενο

Stylophone με Κaossilator!! Aπλά ΠΡΕΠΕΙ να το δείτε!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε, όχι μόνο για μπλιμπλίκι, με λίγη φαντασία μπορεί κάλλιστα να αποτελέσει το κερασάκι στην τούρτα. Και μην το έχεις ξερό, βάλε του μερικά εφφέ (αν κι εγώ ξερό το έχω).

 

Έχει βγει και νέο μοντέλο που όμως είναι πιο δύσκολο στο παίξιμο (ο δεξιά τύπος μοιάζει με τον Wrtsxxx ;D ;D που είμαι βέβαιος πως θα ενθουσιαστεί μόλις το δει...)

 

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

λοιπον

Φίλε Βαγγέλη, μελωδία μπορείς και παρά μπορείς να παίξεις. Ο φίλος Γιώργος Κατσάνος -που παίζει και ηοχγραφεί με τον Φοίβο Δεληβοριά αλλά και το τριο EOS- έγραψε ένα καταπληκτικό farfisoειδές σόλο που το άκουσα στο στούντιο και έπαθα! Καταπληκτικό, με παίξιμο, φράσεις, τύφλα να έχουν τα κανονικά πλήκτρα δηλαδή. Θέλει απλώς λίγο εξάσκηση το πράγμα αλλά τα αξίζει τα "λεφτά" του  ;D

Οσο για το head turner που λες φίλες bloody_sunday, συμφωνώ. Ενα ή δύο κομμάτια το πολύ, αλλά θα προσθέσει τον χαρακτηριστικό του ήχο. Με το γκρουπ μου - Ηappy Dog Project λέγεται- έχουμε κομμάτια farfisoειδή, οπότε είμαι σίγουρος πως θα βρει τη θέση του σε ένα ή δύο από αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειχε φερει το καινουργιο metropolis που ανοιξε στη πανεπηστιμιου αλλα εξαφανιστηκαν ολα ξερω δυο φιλους μου που προλαβαν εγω πηγα την επομενη και εθχαν τελειωσει αμα παμε ολοι μαζι και ζηταμε ισως να ξαναφερουν ::) :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Έχει βγει και νέο μοντέλο που όμως είναι πιο δύσκολο στο παίξιμο (ο δεξιά τύπος μοιάζει με τον Wrtsxxx ;D ;D που είμαι βέβαιος πως θα ενθουσιαστεί μόλις το δει...)

 

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ! και το βιντεο και το μηχανημα... δεσμευομαι ότι αν ποτε πέσει στα χέρια μου θα φτιάξω ανάλογο βίντεο για σύγκριση με τον τυπάκο στα δεξιά... νομίζω του ρίχνω σε κιλά αλλά μου ρίχνει σε μαλλί... χοχο 8)

 

 

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

για το καλο της επιστημης δεχομαι να ειμαι ο τυπος με το ανεκφραστο υφος διπλα στον μπλου αν αποφασισει να γυρισει και αυτος βιντεακι.....! :)

 

 

 

 

καλοπαιχτο...! :)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου