Προς το περιεχόμενο

Αστυνόμος Σαϊνης.


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρομαι που σας άρεσε.Εμένα να σας πώ το άκουγα τωρα το πρωί μέσ' τη νύστα και το φοβίθηκε το αυτί μου.Κλασσικός φοιτητής του ενός μαθήματος τι να κάνω το ξύνω σε τσουγκράνα ώς το πρωι.

 

kultura κλασσικά η μπάντα μας είναι.Απλά αυτη τη φορά φόρτωσα το Forte DXi απο τη μάνα του γιατί παρατήρησα οτι το hypersonic αποσυγχρονίζεται ρε γμτ.Κρίμα και είναι υπέροχος ο ήχος του,δεν έχω ακούσει καλύτερο ήχο για band in a box πέρα απο αυτό κ τα realdrums.Αν έχετε κάτι περι τούτο παρακαλώ.......Τον οδηγό που έχει εδώ τον είδα αλλά δεν με ικανοποιεί απο άποψη του ότι πρεπει να ψαξω και να προγραμματίσω αρκετα για να το φτιάξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος Trigga... τώρα απομένει να φορέσω την τραγιάσκα μου, να την τραβήξω χαμηλά έτσι ώστε να μην φαίνεται το σκοτεινό βλέμμα μου, να σηκώσω και το γιακά και να χαθώ στην ομίχλη!!!

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει πολύ υπομονή ωωω μπλάντι μπλάντι σάνντεϊ.Ο δρόμος που διαλέγεις είναι πολύ σκοτείνος και επιφυλάσσει πολλούς κινδύνους.Οι εχθροί ελλοχεύουν σε κάθε τετράγωνο που περπατάς.

 

Δεν είναι δά και ο Ο ΠΑΝΙΣΧΥΡΟΣ ΜΕΓΙΣΤΑΝΑΣ ΤΩΝ NINJAhttp://video.google.com/googleplayer.swf?autoPlay=true&docId=3983442129733198525 αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι θα σου πεταχτεί.

Χμ,,ειδικά τώρα που μας έφυγε και ο προστατης χριστόδουλος έχεις χάσει πολλά skills.Το hp σου έπεσε και mana δεν έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προοδευεις νεε μου!....μια γνωμη: απ'τη στιγμη που εχεις την δυνατοτητα να φτιαξεις και να ηχογραφησεις ευκολα ενα backing track, αφιερωσε καποια ωρα της μελετης σου στο να αυτοσχεδιαζεις πανω σε ενα μονο ακκορντο, χωρις να σκεφτεσαι καθολου αλλαγες τονικοτητας....πιστευω οτι θα βοηθησει το παιξιμο σου γιατι θα επικεντρωνεσαι στο πως θα πρεπει να ακουστεις και στο ποσο θα γκρουβαρει το σολο, χωρις να εχεις την εννοια του : "σε μισο μετρο πρεπει ν'αλλαξω κλιμακα αλλιως - φαλτσο!"....Παραλληλα βεβαια θα μελετας και τα standards... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου