Προς το περιεχόμενο

Δόσεις στο Thomann?


drketikios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο άνθρωπος έχει έξι ποστ, στα τρία από τα οποία μου τη λέει, επειδή είπα κάτι σε κάποιον άλλο. Δεν είδα κανέναν σας να τον σταματάει, επισημαίνοντάς του το δίκό του αγοραίο ύφος.

 

Είναι λυπηρό ότι μερικές φορές η σιωπή (μου) ερμηνεύεται ως αδυναμία. Ούτε ο πρώτος, ούτε ο τελευταίος είναι που θα μπει στη θέση του.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δν με ενδιαφερει τι εισαι και τι κανεις και δεν σου την λεω για την ειπες σε καποιον. γενικα δεν σου την λεω απλα το υφος σου ειναι πολυ υποπτο. με αποκαλεσες "ασχετο και αλτερ - μομπο"  ενω εγω το μον ο που ειπα ηταν η γνωμη μου. η μηπως κανω λαθος? παλι θελω να σας βγαλω τρελους? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

alterego, ψώνισε από όπου γουστάρεις. Και όπως θα κάνεις add τα διάφορα πράγματα στο shopping cart, φρόντισε μεταξύ αυτών επίσης να get a life.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alterego επειδη επιμενεις θα σου πω το ανεκδοτο με τον νταλικερη ο οποιος εχει μπει αναποδα στο ρευμα της Αττικης οδου.......καποια στιγμη ακουει απο το ραδιοφωνο οτι οδηγος νταλικας κινειται στο αντιθετο ρευμα της Αττικης οδου και καλο θα ηταν οι οδηγοι να προσεξουν. Οποτε αναφωνει....."τι ενας??Ολοι αναποδα πανε.........."

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αν o Wow!  κι εγω βριζομαστε η οχι ειναι δικο μας θεμα. οκ?

harilatron η ζωη που ψωνισεις απο το ebay ειναι να μπλεκεσαι στις ζωες των αλλων? ???

fenderiarh μου φαινεται οτι εσυ πρεπει να εισαι ο διαδοχος του χριστοδουλου, συνεχιζεις το εργο του με απολυτη επιτυχια(παιδια να σας πω ενα ανεκδοτο ;D ;D) Σε ΠΑΩ :-* :-*

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αν o Wow!  κι εγω βριζομαστε η οχι ειναι δικο μας θεμα. οκ?

 

Αν είναι δικό σας θέμα, να το λύσεις με pm και να μη μας φλομώνεις με τις εξυπνάδες σου.

Γράφεις σε forum, το οποίο διαβάζουν αρκετοί.

 

fenderiarh μου φαινεται οτι εσυ πρεπει να εισαι ο διαδοχος του χριστοδουλου, συνεχιζεις το εργο του με απολυτη επιτυχια(παιδια να σας πω ενα ανεκδοτο ;D ;D) Σε ΠΑΩ :-* :-*

 

Ο άμεσος τρόπος του Wow! σε ενοχλεί, τον έμμεσο τρόπο του Fenderiarhs τον χλευάζεις.

Δε μας λες και πώς θες να σου μιλάμε, για να τελειώνει η ιστορία;

 

Έγραψες κάτι για το οποίο δε γνωρίζεις. Δεν είσαι ο πρώτος, ούτε ο τελευταίος (δυστυχώς). Γιατί το παίρνεις πατριωτικά το θέμα;

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπα την γνωμη για αγορα απο Η.Π.Α παραδεχομαι οτι δεν το εχω ψαξει πολυ το θεμα αλλα τον  να λες τον αλλο ασχετο ακομα και ο μεγαλυτερος ασχετος να ειναι (που ειμαι :)) σιγουρα κατι δειχνει σωστα. δεν ξεκινησα καμια εξυπναδα απλα τις συνεχισα!

δεν παει αλλο φτανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον  να λες τον αλλο ασχετο ακομα και ο μεγαλυτερος ασχετος να ειναι (που ειμαι :)) σιγουρα κατι δειχνει σωστα.

 

Δείχνει σωστή διάγνωση και ακριβή τοποθέτηση.

Δεν είναι προσβλητικό, πολύ περισσότερο όταν αφορά σε μια κατάσταση βάσει της οποίας γράφτηκε μια γνώμη.

 

Λίγη ψυχραιμία και όλα θα είναι καλύτερα για όλους.  ;)

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου