Προς το περιεχόμενο

Δόσεις στο Thomann?


drketikios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκτός του ότι ο Superfunk και ο wasted έχουν απόλυτο δίκιο, να επισημάνω ότι όποιος δεν έχει καταλάβει τη διαφορά ανάμεσα σε μία χρεωστική και μία πιστωτική κάρτα, καλά θα κάνει να ΜΗΝ αγοράζει τίποτε από το ίντερνετ. Ακόμη καλύτερα, να μην αγοράζει τίποτε γενικώς.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να επισημανω και εγω πως οποιος δεν εχει καταλαβει τη διαφορα αναμεσα σε μια χρεωστικη και μια πιστωτικη καρτα, ειναι ενα λαθος, μια τρυπα στο ματριξ. Καλυτερα να πεθανει επι τοπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τελος εγω με τη σειρα μου να δωσω την απαντηση, οτι η χρεωστικη εχει αντικρυσμα στο λογαριασμο, δηλαδη ειναι ΑΛΗΘΙΝΑ ΛΕΦΤΟΥΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ, ενω η πιστωτικη ΕΙΝΑΙ ΔΑΝΕΙΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και μάλιστα μου είπανε...πως ο thomann δεν δεχεται χρεωστικη!!!!!!!!ΜΟΝΟ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ!!!

 

Αυτό δέν είναι αλήθεια. Εγώ αγοράζω απο το thomann με χρεωστική.

 

ΠΡΟΣΟΧΉ!! ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΎΝ ΚΑΤΆΣΚΟΠΟΙ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός του ότι ο Superfunk και ο wasted έχουν απόλυτο δίκιο, να επισημάνω ότι όποιος δεν έχει καταλάβει τη διαφορά ανάμεσα σε μία χρεωστική και μία πιστωτική κάρτα, καλά θα κάνει να ΜΗΝ αγοράζει τίποτε από το ίντερνετ. Ακόμη καλύτερα, να μην αγοράζει τίποτε γενικώς.

 

και τελος εγω με τη σειρα μου να δωσω την απαντηση, οτι η χρεωστικη εχει αντικρυσμα στο λογαριασμο, δηλαδη ειναι ΑΛΗΘΙΝΑ ΛΕΦΤΟΥΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ, ενω η πιστωτικη ΕΙΝΑΙ ΔΑΝΕΙΟ.

 

επειδη προφανως και οι δυο εμμεσως πλην σαφως αναφερεστε στα λεγομενα μου...για εξηγηστε μου λιγο που κανω λαθος.... αμα ειναι να σταματησω να αγοραζω κιολας... :-X ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη προφανως και οι δυο εμμεσως πλην σαφως αναφερεστε στα λεγομενα μου...για εξηγηστε μου λιγο που κανω λαθος.... αμα ειναι να σταματησω να αγοραζω κιολας... :-X ::)

 

Ούτε καν είχα προσέξει τα λεγόμενά σου, οπότε κάνεις λάθος. Αυτό που εισπράττω εγώ από μία γενική ανάγνωση του thread είναι ότι μία ομάδα ανθρώπων που θέλει να αγοράσει κάποια πράγματα μερικές φορές (ίσως λόγω ηλικίας) δεν έχει συναίσθηση των κινδύνων που αφορούν τον καταναλωτή. Όπως είπα, ας μην αγοράσουν τίποτε πριν όλα αυτά κατανοηθούν πλήρως - το αυτονόητο δηλαδή.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν ψαχνεις στο Amazon.com αυτο που ψαχνεις? Νομιζω θα το βρεις πιο φτηνα(και λογο ισοτιμιας dollar -euro).

Ενταξει ειναι και τα εξοδα αποστολης αλλα ποσο ειναι ακριβως, ξερει κανεις?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν είχα προσέξει τα λεγόμενά σου, οπότε κάνεις λάθος. Αυτό που εισπράττω εγώ από μία γενική ανάγνωση του thread

προφανως κανω λαθος οταν δινω σημασια στα λεγομενα καποιου που απανταει μετα απο "γενικες" αναγνωσεις και που ουτε ΚΑΝ προσεχει τα λεγομενα καποιων που εχουν γραψει στο thread ....επιλεκτικη αναγνωση, επιλεκτικη γνωση....

 

τι αλλο να  πω..... ευχαριστω για τα καλα σου λογια!! :-[

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου αναρρωτήθηκες αν αυτό που έγραψα ήταν προσωπική αιχμή προς εσένα. Σε διαβεβαιώνω ότι δεν ήταν, αλλά πάλι πικραμένος είσαι. Δε σε καταλαβαίνω για να είμαι ειλικρινής.

 

Μάλλον εσύ πρέπει να ρίξεις μία ματιά στο thread και να διαπιστώσεις ότι πράγματι επικρατεί τεράστια σύγχυση σχετικά με τις οικονομικές δοσοληψίες αυτού του τύπου - μόλις ανάμεσα στα τελευταία ποστ υπάρχει προτροπή να αγοράσει ο άνθρωπος από τις ΗΠΑ, από κάποιον που μάλλον δεν ξέρει ότι όταν κάτι έρχεται από τις ΗΠΑ το σταματάνε στο τελωνείο και πέφτει ξύλο.

 

Ηρεμία, δεν έγινε τίποτε.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου