Προς το περιεχόμενο

Δόσεις στο Thomann?


drketikios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν πεφτει ξυλο η πετρα δν με ενδιαφερει. απλα ρωτησα ποσο θα βγει τελικα η παραγγελια. ξερεις να απαντησεις?

αν οχι κοψε τα ειρωνικα ποστ >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αν πεφτει ξυλο η πετρα δν με ενδιαφερει. απλα ρωτησα ποσο θα βγει τελικα η παραγγελια. ξερεις να απαντησεις?

αν οχι κοψε τα ειρωνικα ποστ >:(

 

Δεν είναι ειρωνικά τα ποστ. Απλά εσύ είσαι άσχετος και σε ενοχλεί που κάποιος σου το λέει. Και όχι, δεν ξέρω διότι δεν είναι η δουλειά μου, αλλά δεν κάθομαι να συμβουλεύω τον κόσμο για πράγματα που δεν ξέρω.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν ψαχνεις στο Amazon.com αυτο που ψαχνεις? Νομιζω θα το βρεις πιο φτηνα(και λογο ισοτιμιας dollar -euro).

Ενταξει ειναι και τα εξοδα αποστολης αλλα ποσο ειναι ακριβως, ξερει κανεις?

 

 

πριν συμβουλεψουμε καποιον για ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ βεβαιωνομαστε οτι δεν λεμε ΑΝΑΚΡΙΒΙΕΣ οι οποιες θα τον βλαψουν...

 

1.το AMAZON δεν στελνει εξω απο τις ΗΠΑ τιποτα αλλο εκτος απο βιβλια & dvd

 

2.και να εστελνε με τα μεταφορικα τους ΔΑΣΜΟΥΣ και τους φορους θα του ερχοτανε ΔΙΠΛΗ τιμη αυτη η κιθαρα απο ΗΠΑ....

 

3.Αν ΨΑΞΕΙ λιιιιιιγο το φορουμε (αν το ψαξεις και εσυ...) θα δεις οτι το θεμα "κιθαρα απο Αμερικη" το εχουμε οχι απλως αναλυσει αλλα ΞΕΣΚΙΣΕΙ κανονικα... ::)

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=2770.0

 

4.υπαρχουν πολυ (μα πολυ) καλυτερα (και φθηνοτερα) μαγαζια για να αγορασει καποιος κιθαρες απο το Amazon....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.............. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( οτι να'ναι.......

 

Σορρυ ρε παιδια..........δεν λεω οτι ειναι κακο να κανει καποιος τις αποριες του σε ενα φορουμ αλλα δεν θα εχει πιο υπευθυνες απαντησεις για ενα τραπεζικο προιον αν ρωτησει απευθειας στην τραπεζα? Δοξα τω Θεο εχουν (δωρεαν) τηλεφωνικα κεντρα που σε ενημερωνουν για ολα. Moνιμως με τη νοοτροπια "τα θελω ολα στο πιατο"??? .....διαβαζουμε που και που κανενα help στο paypal, ρωταμε στην τραπεζα για την πιστωτικη μας, στο καταστημα που μας ενδιαφερει αν δεχεται δοσεις, στο ταχυδρομειο που ειναι το δεμα μας..........Δεν λεω το ιντερνετ εχει απλουστευσει τη ζωη μας (αν και απ οτι βλεπω μερικων την εχει κανει πιο δυσκολη) αλλα δεν χρειαζεται για να μαθω τι ωρα ειναι να τη ρωτησω στο φορουμ.........

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβαζουμε που και που κανενα help στο paypal, ρωταμε στην τραπεζα για την πιστωτικη μας, στο καταστημα που μας ενδιαφερει αν δεχεται δοσεις, στο ταχυδρομειο που ειναι το δεμα μας.........

 

+1000000000000

 

ωρες ,ωρες νοιωθουμε σαν τραπεζουπαλληλοι,υπαλληλοι ταχυδρομειων, εδω μεσα..... :) :) :)

 

καμμια ερωτηση για το ΓΚΑΖΙ & τη ΔΕΗ παιδια??? :) :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά βρήκα μια κιθάρα στο ιντερνετ αλλά είναι αμερκάνοι αυτοί που την έχουνε, πως θα γίνει να μου την στείλουνε χωρίς λεφτά;

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το θέμα για άλλο ξεκίνησε...αλλού κατέληξε!!!

 

Δεν πειράζει 1η φορά εχω τόσες απαντήσεις σε θέμα χαχαχαχα  ;D ;D ;D ;D ;D 

 

Αστειάκι!!

Ήταν μια λέξη μοναχά...ελευθερία!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός του ότι ο Superfunk και ο wasted έχουν απόλυτο δίκιο, να επισημάνω ότι όποιος δεν έχει καταλάβει τη διαφορά ανάμεσα σε μία χρεωστική και μία πιστωτική κάρτα, καλά θα κάνει να ΜΗΝ αγοράζει τίποτε από το ίντερνετ. Ακόμη καλύτερα, να μην αγοράζει τίποτε γενικώς.

 

Φίλε μου αναρρωτήθηκες αν αυτό που έγραψα ήταν προσωπική αιχμή προς εσένα. Σε διαβεβαιώνω ότι δεν ήταν, αλλά πάλι πικραμένος είσαι. Δε σε καταλαβαίνω για να είμαι ειλικρινής.

 

Μάλλον εσύ πρέπει να ρίξεις μία ματιά στο thread και να διαπιστώσεις ότι πράγματι επικρατεί τεράστια σύγχυση σχετικά με τις οικονομικές δοσοληψίες αυτού του τύπου - μόλις ανάμεσα στα τελευταία ποστ υπάρχει προτροπή να αγοράσει ο άνθρωπος από τις ΗΠΑ, από κάποιον που μάλλον δεν ξέρει ότι όταν κάτι έρχεται από τις ΗΠΑ το σταματάνε στο τελωνείο και πέφτει ξύλο.

 

Ηρεμία, δεν έγινε τίποτε.

 

κοιτα στην αρχη μιλησες για το θεμα πιστωτικη-χρεωστικη, για το οποιο εγω με τον wasted ειχα μια "συνομιλια.." ..επομενως αφου αυτος ειναι σωστος ο αλλος ειναι λαθος...αρα εγω! γιαυτο θεωρησα οτι απευθυνεσαι σε μενα...;)

 

τεσπα.... παμε για αλλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν συμβουλευεις τον κοσμο για κατι που δεν ξερεις τοτε γιατι αναφερθηκες σε κατι που εγω δν ηξερα αλλα παρολα αυτα ρωτησα. τι να σου πω? απλα δν ξερεις να μιλας :P  (Wow!)

οσο για το αμαζον μπορεις να παραγγειλεις οτι θες και να στο φερει! δν ειναι μονο βιβλιο και dvd.

το ερωτημα μου ειναι απλο ποσο θα μου παρει το τελωνειο. αν ξερει καποιος και ειναι προθυμος ας απαντησει απλα τα πραγματα.

πολλα αλανακια εχει μαζεψει το νοιζ ρε παιδια ελεος ???

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε alterego, μπήκες έστω στον κόπο να κοιτάξεις για λίγο το link του superfunk? Αν του έριχνες έστω μια γρήγορη ματιά, θα σου λυνόταν η απορία με τους δασμούς και τους ολικούς φόρους!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου