Προς το περιεχόμενο

Fender Squier affinity tele -->αγορα απο thomann


ax1ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα μου ηρθε η

http://www.thomann.de/gr/fender_squier_affinity_tele_mn_mb.htm

 

και επαθα πλακα, η κιθαρα ηταν αψωγα συσκευασμενη με εξαιρετικο setup, εγω χαμηλωσα παρα πολυ τις χορδες και δεν τασταρει πουθενα,

 

ο ηχος ειναι απιστευτος στα καθαρα και πραγματικα αξιζει τα λεφτα της.

 

αυτα ηθελα να πω, απλα για να βοηθησω καποιον που μπορει να σκεφτεται το αν αξιζει η θα του βγει μπαχατελα, προσωπικη μου αποψη ειναι πως τα παρααξιζει τα λεφτα της και ολα τα ηλεκτρικα πανω της ειναι αρκουντος καλα.

 

σε βρωμικο καναλι ειναι ετσι πως θα επρεπε να ειναι μια τελε.

 

γενικα εγω παιζω μεταλ αλλα αυτην δεν την πηρα για μεταλ, αλλα για διαφορετικα ειδη παξιματων και σας πληροφορω πως οταν την καρφωσα στο μεταλ πεταλι που εχω τα πηγε παρα πολυ καλα..iced earth-metallica(πολλα μπασα και ογκος) δεν παιζεις αλλα maiden και τετοια, οπως και thrash-new age παιζεις ανετα(πολλα μεσαια και πριμα).

 

 

MetalCaster

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωστε affinity στο λαό  8)

 

Μεγειές φίλε αλλά να δεις τα κακώς κείμενα σε ώθησαν από ρεμάλι της κοινωνίας μεταλλά που παίζει Iced Earth να πάρεις τέλε...

 

Ω καιροί, ω ήθοι!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε καλοριζικη και καλο παιξιμο.παιδια εγω την εχω παραγγειλει και περιμενω να μου ερθει απο μερα σε μερα.την στειλανε το σαββατο.την ειχα δοκιμασει και μου αρεσε πολυ.να κανω μια ερωτηση:απο το thomann ερχεται με DHL στο σπιτι η με ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ?

καλημερα σε ολους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με dhl μεχρι να μπει ελλαδα και μετα με ταχυμεταφορες....

θα σου ερθει σε 3 μερες παντως..εμενα εφυγαν τεταρτη κ ηρθαν χτες οποτε...;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες αργότερα...

Την έχω αγοράσει κι εγώ απο το ΣΤΟΛΛΑ όμως..... με τον VOX AD50 που έχω βγάζει απίστευτο ήχο.Δεν έχει μεγάλη διαφορά η τιμή της πάντος απο ότι στο Thomann, και παιδιά την κιθάρα αν δεν την δοκιμάσεις πως θα την αγοράσεις;

200 euro με θήκη μαλακή (Θεσ/νίκη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου