Προς το περιεχόμενο

JOHN SUHR GUITARS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

30 ευρω εδινα παλιοτερα για set up(σε αλλων τεχνιτη)και δεν εμενα ποτε ευχαριστημενος..οντος τα 80 ειναι πολλα αλλα το αποτελεσμα ηταν τελειο..συμφωνω απολυτα με τον arpeggios σε οτι ειπε..

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 123
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μετά την σοβαρή μελέτη του εν λόγω thread....αποφάσισα να πουλήσω όλες τις κιθάρες μου και το rack και να αρχίσω να παίζω με Marshall 30αρι και μόνο απομιμήσεις Fender...όσο πιο φτηνά τόσο πιο καλά....

next step φτιάχτω μόνος σου.....Ψιιιιιτ Μητσο το σύνθετο στο σαλόνι το χρειάζεσαι? 8O

όσο για εφέ νομίζω οτι αν σετάρω καλά τον σκύλο μου να κλάνει μια 8αβα χαμηλότερα από αυτό που παίζωεγώ με την vintage υπερπολύτιμη απομίμηση που θυμίζει Stratocaster αλλά έχει μαγνητάκια σε μορφή καρδιάς που είναι για να τα κολλάς στο ψυγείο....είμαι έτοιμος να βγω στο πάλκο! Τρεμε Κοκκίνου! Παιδιά και μην ξεχνάτε ....άμα ξέρεις να ρυθμίζεις τον ήχο σου και να κάνεις καλό setup όλα είναι διαφορετικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά μη κάνεις και όλες αυτές τις θυσίες :lol: νομίζω ότι καλύτερο ήχο θα βγάλεις με 8 καμπίνες & 4 ρακ με πολυεφέ και την ειδική χειροποίητη κιθάρα απο unobtanium & 24 hand made uberalnico 98 μαγνήτες κατασκευασμένη απο τον έμπειρο γιό του Φαραώ Ραμση Β' (ο οποίος προτοέφτιαξε την ηλεκτρική κιθάρα στην αρχαία Αίγυπτο :lol: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

δεν εχετε τον θεο σας !!!! Γελαω σα μ*****ς μπροστα σε μια οθονη και νιωθω λιγο αμηχανα γιαυτο αλλα μη σταματατε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι custom shop,suhr,prs και σπάνια ξύλα μου λέτε μωρέ.. σαχλαμάρες…σκέφτομαι να παραγγείλω κιθάρα με σώμα απτα κόκαλα του hendrix και μπράτσο απτου SRV..μαγνητες nasa pro,χορδές από έντερα τυραννοσαυρου και καβαλάρη έναν καουμποι απτό Τέξας με 59879879877 ευρω,ε σίγουρα θα έχει καλύτερο ήχο και αίσθηση ε?..

αφιερωμένο στους fashion-trade mark victims!!!(ξέρουν αυτοί..)

:D :D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον αφου το θεμα εχει πεσει στο χαβαλε ( και καλα κανει) τσεκαρετε το παρακατο λινκ να σας φυγει η περιεργεια περι ακριβων κιθαρων και ηχου,

Τα συγκεκριμενα knobs... προσεξτε.......... βελτιονουν τον ηχο της κιθαρας, λογω υλικου, και ειναι και φτηνα 480 euro................................................. :lol:

 

http://www.referenceaudiomods.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=NOB_C37_C&Category_Code=VOLUME&Product_Count=2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστούμε για την αφιέρωση και ανταποδίδουμε με ευχές για την νέα σχολική χρονιά...ελπίζουμε να σου φέρει ο ¶γιος Βασίλης την Paxos που πάντα ήθελες και ζήλευες απο τους συμμαθητές σου, καθώς και την γομολάστιχα λαγουδάκι για την μασάς και να μη μας ενοχλείς... 8)

 

Y.G superfunk απο το ίδιο μαγαζί ψωνίζουμε? :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε,μαλώνετε χωρίς να είμαι εγώ μέσα;AΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΕΝΑ ΠΕΛΩΡΙΟ ΦΟΥΣΚΩΤΟ ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΠΟΥ ΣΠΑΤΑΛΑΕΙ ΤΟΝ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ.

Είπαμε,ο καθένας βολεύεται όπως νομίζει αυτός καλύτερα.Ήδη έκανα μια νύξη γι'αυτό στο προηγούμενο post μου.Όλοι θέλουμε κάτι καλύτερο από αυτό που έχουμε.Δε νομίζω να χαλούσε τον οποιοδήποτε μια Suhr με ένα Matchless και ένα original tubescreamer,η αν θέλετε μια Paul Reed Smith με ένα Τriple Rectifier και rack φτιαγμένο από τον Bob Bradshaw,αλλά δεν τα έχουμε,τι να γίνει.ΥΠΑΡΧΟΥΝ και ενδιάμεσες καταστάσεις οι οποίες σίγουρα καλύπτουν το 99% των ατόμων εδώ μέσα.

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χορδές κατσαρές... μετα συγχωρήσεως!! :oops:

Οι τσέπες μας ξέρουν ποια είναι η καλύτερη κιθάρα!! :lol:

Make a married woman laugh and youre halfway there

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου