Προς το περιεχόμενο

H Θεσσαλονικη Πρωτοπορα ακομα μια φορα, ΣΕ ΛΕΩ!


deadendmind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για τα πιο νέα μέλη, μα συμπληρώσω:

3. O σολιστ με το κουδούνι, είναι ο φίλτατος elavd. 

 

Θα προτιμούσα για λόγους ανωνυμίας, αλλά και μετριοφροσύνης, να μην είχε αναφερθεί αυτό...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα πιο νέα μέλη, μα συμπληρώσω:

 

3. O σολιστ με το κουδούνι, είναι ο φίλτατος elavd. 

 

 

 

(  ;D :P )

 

Όχι ρε είναι ο ξάδερφος που του μοιάζει! Αυτός που μερικές φορές γράφει και στο noiz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαβντου, νομίζω ότι ξέρεις τι οφείλεις να κάνεις τώρα, που σε καταλάβαμε, έτσι;

Παρατάς κιθάρες και τέτοια, ασχολείσαι επαγγελματικά με την κουδούνα, μια και τα πας τόσο καλά, και χαρίζεις την 335 σε όποιον ποστάρει δεύτερος μετά από σένα.... ;D

 

 

 

 

ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

....

Όχι ρε είναι ο ξάδερφος που του μοιάζει! Αυτός που μερικές φορές γράφει και στο noiz

 

Όχι όχι.... αυτός είναι. Τον έχω δει που το κουρδίζει. Τις προάλλες "στο τσακ" τον πρόλαβα να μην ανοίξει thread:

"Κουδούνι: Θέλω περισσότερες από μία νότες. Μπορώ?"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια, μιας και πιάσαμε την κουβέντα, ποιο από τα 2 πιστεύετε ότι θα μου δώσει τις πιο "καμπανιστές" νότες?

 

http://www.thomann.de/gr/studio_49_kti4.htm

 

http://www.thomann.de/gr/studio_49_kti3_konzerttriangel.htm

 

Παίζω ΚΥΡΙΩΣ κάλαντα της Καππαδοκίας, αλλά ταυτόχρονα παίζω μέ ένα καινούριο πειραματικό σχήμα διασκευές σε Ινδονησιακούς ύμνους με κέλτικο ύφος...

 

Ψάχνω όπως καταλαβαίνετε για ένα all-around τρίγωνο...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα προτιμούσα λίγο παραπάνω sustain στο κουδούνι.Είναι και οι άριες με τους άριους απο πίσω και μου σβήνει γρήγορα.Κρίμα και είναι καλή παραγωγή ναούμ.

 

Σε γενικές γραμμές για μπουγάτσα με τυρί καλά τα πάτε.........Ο μαέστρος κάνει κάτι κορυφές λάθος ναούμ.....να προσέχει λίγο με τα ξυλαράκια που κρατάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημασία έχει που διάλεξες τα studio 49 που είναι φτιαγμένα απο αληθηνό,πλεκτό,μπορδοκοκκινο χαλκό σε ασημί χρώμα.Η διαφορά τους είναι στο KTI.Το οποίο είναι συντομογραφία απο το κτύπημα γραμμένο απο ανορθόδοξο δανό.Το ένα έχει 3 αρμονικές και το άλλο 4 όπως δηλώνει το KTI.Επίσης κάνουν και για κονσέρτο όπως τονίζει και δεν είναι μόνο για δρόμο.Έτσι κερδίζεις παραπάνω και εσύ.Αυτά μέχρι νεοτέρας λόγω πρόσθεσης στοιχείων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλία άσε τα τρίγωνα... Δεν είσαι εσύ για τέτοια... Είσαι jazzίστας εσύ αγόρι μου.

 

Δες ποιά θα είναι η επόμενη αγορά σου όταν θα σε πιάσει GAS:

 

geros1.jpg

 

geroi1.jpg

 

Υπερvintage, κουρδισμένα, με γεμάτο και πληθωρικό ήχο και εννοείται κουρδισμένα! ;)

 

;D ;D ;D :-X :P

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλία άσε τα τρίγωνα... Δεν είσαι εσύ για τέτοια... Είσαι jazzίστας εσύ αγόρι μου.

 

Jazz-ίστας του κ...ου είμαι...

 

Δες εδώ: http://www.noiz.gr/index.php?topic=154624.new#new

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου