Προς το περιεχόμενο

Κιθάρες. Προσοχή στις απομιμήσεις


bluesmaniac

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσεξτε τις απομιμησεις που κυκλοφορουν!βρηκα και στο  ebay ψοφιμια που τα πουλανε 1000 ευρο παραπανω και ειναι  china! παρτε ενα site να γλυκαθειτε λιγο απο εμφανιση και τιμες!!!!http://www.musoland.com.cn/class.asp?action=new

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ ΕΓΩ.....ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΝΕ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γινεται να παραγγιλουμε κιθαρα απο αυτο το site που εδωσε ο bluesmaniac....????? plz οποιος ξερει ας βοιθησει..!

Rock..Dust..Light..Star

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια εχω παιξει με μια telecaster τετοια!ειναι καυσοξυλα!!!μονο για ομορφια αξιζουν! λεει να παρεις μια les paul φινετσατη αλλα (custom shop)με χρυσα στολιδια και τα σχετικα, να την εχεις στημενη στο live και να παιξεις το τελευταιο κοματι με αυτην και στο τελος να της βαλεις φωτια αλλα  jimmy hendrix και να τρελανεις απο κατω οσους γνωριζουν απο μουσικα οργανα!χαχαχαχαχα ανωμαλια που μας δερνει ε????χαχαχα!τα οργανα δεν παιζουν!θα μαθω παντως πως την πηρε ο φιλος μου και θα σας πω τον τροπο!ειναι κουκλες ομως!οποιος εχει λεφτα για πεταμα βουρ στο πατσα!

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ ΕΓΩ.....ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΝΕ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα bluesmaniac εγραψες......! για ακριβως αυτον τον λογο θελω και γω να παρω μια...lp custom  ;D ;D ;D

μαθε και πες μας...οπωςδηποτε !!!!

Rock..Dust..Light..Star

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη παίδες, αλλά το ίδιο ακριβώς θέμα έχει ξανασυζητηθεί και παλιότερα διεξοδικά (και ίσως και με πολύ παρόμοιο τίτλο αν θυμάμαι καλά τώρα), στο οποίο δίνονταν και σχετικές οδηγίες, του τι να προσέξει κάποιος.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι θεος χαχαχαχα ..χικ παλιοκρασο.... που τη βρηκες τη φωτο ρε φιλε? και κινεζικο ουισκακι??? χαχαχα ρε τι αλλο θα δουμε!

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ ΕΓΩ.....ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΝΕ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Johny Worker είναι στην κίνα ρε.Πάρτε παράδειγμα απο μας που περπατάει και δεν δουλεύει τι κατάφερε???Εκεί βγάζει και κιθάρια μαϊμου με διασταύρωση χιμπατζή ενώ εδώ αμπελοφιλοσοφία στο φούλ.Ξύσιμο αβέρτα και παρλαπίπα-σαλιάρισμα-σαχλαμάρισμα.

 

 

Πάντως στέλνει και ελλάδα σύμφωνα με το σάιτ αφού δείχνει τα έξοδα αποστολή αν κατάλαβα καλά.

Θεός ο κινέζος τέλος.Ότι πιάνει το κάνει διαμάντι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου