Προς το περιεχόμενο

Ενα τζαμαρισμα.........


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πανω σε backing track tou santana (δε ξερω ποιο τραγουδι ειναι). Γραφτηκε με cool edit pro, fender us strat FR special me EMG85 kai mia παλια zoom2020.

 

 

http://www.soundclick.com/bands/3/fenderiarhssongsmusic.htm

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ καλό.Πότε ξεκινάμε μαθήματα??? :D

Νομίζω ότι είναι το She's Not There που διασκεύασε ο κύριος Santana.Πρώτη έκδοση από Zombies.

Παιδιά μήπως στο thread με τους guitar hero θα έπρεπε να προσθέσουμε και τον fenderiarh???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως στη κλασσικη(και στην ακουστικη) ειμαι αναπηρος...και το κακο ειναι οτι δεν μπορω να αρχισω να μελεταω και σε αυτες κατι γιατι εχω ηδη 3 συναπαντηματα με τενοντιτιδα.............

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε, σίγουρα μπορείς να παίξεις πολύ άνετα σε κλασσική... Φαντάσου να κάνεις όλα αυτά τα τζαμαρίσματα σε κλασσική κιθάρα έστω με πένα... Ξέρεις η κλασσική δεν είναι μόνο παρτιτούρες και Μπαχ, όταν αυτοσχεδιάζεις σε ροκ και σε λάτιν τρόπους, αποκτά μια μαγεία μοναδική, όπως βέβαια και όταν παίζεις με κλασσικό τρόπο σε ηλεκτρική και σε ακουστική... Χα, πορώθηκα τώρα! Πάω να βάλω την ηλεκτρο-κλασσική στην πεταλιέρα! :D 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου είσαι πολύ καλός όντως! Συγχαρητήρια! :)

 

Να σου πω με τι ενισχυτή έγραψες, γιατί πρέπει να σου πω ότι μου άρεσε πολυ ο ήχος σου...Και ο EMG85 πραγματικά είναι κορυφαίος! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου