Προς το περιεχόμενο

thomann 3 χρόνια εγγύηση


Προτεινόμενες αναρτήσεις

O thomann όρισε ελάχιστη εγγύηση για τα προϊοντα του τα 3 χρόνια.

Υπενθυμίζω ότι απ'το 2002 έχει ψηφιστεί νόμος στην Ελλάδα [όπως και σ όλη την ΕΕ] που ορίζει πως οτιδήποτε αγοράζουμε οφείλει να έχει μίνιμουμ εγγύηση 2 ετών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να καταθέσω και εγώ κάτι σε αυτό, χωρίς βέβαια να θεωρηθεί διαφήμηση μιας και το εν λόγω site το χρησιμοποιούμε αρκετά συχνά οι περισσότεροι εδώ μέσα. Και για όποιον δεν το ξέρει. Σε τελευταία δοσοληψία που είχα, μου απάντησαν στα ελληνικά!!! :) Ο λόγος! ένας συμπατριώτης μας ο Γιώργος Αγγελόπουλος, έπιασε δουλειά εκεί και μάλιστα στο email που μου έστειλε μου έγραψε:

'' Harika gia to email sou k an thelisis na kanis tin paragelia meso tilefonu i na rotisis kati boris na zitisis emena sta elinika i sta aglika opos protimas. Y.G.Molis xekinisa edo k den eho dikia mou grami akoma para mono meso tou arithmou 0049-9546-9223-55 international ordering-hotline.''

(Συγνώμη για τα greeklish αλλά παράθεσα το email όπως το έστειλε ο φίλος μας).

Ακόμα μία ευκολία λοιπόν για εμάς εδώ και το συγκεκριμένο site. Αυτααά. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά θα το τρελάνουμε το παιδί!! Όλοι οι Έλληνες θα ζητάνε αυτόν. ¶πό ότι το κόβω, ή θα πάρει προαγωγή, ή θα προσλάβουν και άλλους Έλληνες !! :D :D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι βεβαιος οτι επειδη οι γερμανοι φημιζονται για την οργανωση τους θα εχουν σιγουρα προσλαβει πολυγλωσσους υπαλληλους για εξυπηρετηση ολων των υποψηφιων αγοραστων της ΕΕ.

 

και σκεφτητε οτι δε κοστιζει τελικα το να παρεις 15-20 υπαλληλους Γερμανοφωνους απο ολες τις χωρες της ΕΕ οταν αυτοι θα μπορουν να εξυπηρετουν πανω απο 100 εκατομυρια εν δυναμει πελατες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αποκλείεται αυτό! Μια φορά που τους είχα πάρει τηλέφωνο, τους ρώτησα γιατί δεν έχουν το site και στα ελληνικά και μου είπαν ότι είναι στα σχέδιά τους να το κάνουν μιας και έχουν αρκετό αγοραστικό κοινό από Ελλάδα :wink:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου