Προς το περιεχόμενο

Strat με τι parts...??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι κιθάρες χρειάζονται fret leveling και δεν το έχει καμία κιθάρα μαζικής παραγωγής και κανένα part

(μην σας τρομάζει...40 Ευρώ χρεώνουν συνήθως οι τεχνίτες για αυτή τη δουλεία).

το τρύπημα για το τρέμολο απαιτεί απίστευτη ακρίβεια ,καθώς και το nut.

τέλος ένα πολύ καλό (επαγγελματικό)σετ απ μπορεί να αναβαθμίσει παρά πολύ την αίσθηση και την λειτουργικότητα μιας κιθάρας βοηθώντας τον παίχτη να βγάλει το 100% τον δυνατοτήτων του.

 

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα σου πρότεινα, να απολαύσεις τη συζήτηση αντί να παραπονιέσαι συνεχώς ότι είναι off-topic. Μπορεί ακούγοντας να πάρεις και καμμιά ιδέα. Αν δεν θέλεις να γίνει καθόλου συζήτηση, βάλε αγγελία: "Ζητείται κατάλογος με parts για την καινούρια μου κιθάρα. Ο κατάλογος πρέπει να είναι πλήρης και με διευθύνσεις για να παραγγείλω. Μόνο σοβαρές προτάσεις".

εδω που τα λεμε..εχουμε βρει και τον μπελα μας που απανταμε στις ερωτησεις του

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κιθάρες χρειάζονται fret leveling και δεν το έχει καμία κιθάρα μαζικής παραγωγής και κανένα part.

το τρύπημα για το τρέμολο απαιτεί απίστευτη ακρίβεια ,καθώς και το nut.

τέλος ένα πολύ καλό (επαγγελματικό)σετ απ μπορεί να αναβαθμίσει παρά πολύ την αίσθηση και την λειτουργικότητα μιας κιθάρας βοηθώντας τον παίχτη να βγάλει το 100% τον δυνατοτήτων του.

 

 

συμφωνω απολυτα!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου