Προς το περιεχόμενο

Αγορα απο www.musicstore.de


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας

Θελω να αγορασω καποια πραγματα απο το music store.Eχει αγορασει κανεις απο αυτο το site?

Ειναι αξιοπηστο?ευχαριστω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φτου!!!

 

Έψαξες στο φορουμ; Κάποιος ελάιστο καιρό πριν (ούτε μήνα) ξαναρώτησε και απαντήσαμε. Επίσης άλλος ξεκίνησε θέμα περί 1 πρβλήματος που είχε με το εν λόγω μαγαζί και βρέθηκαν και άλλοι που ανέφεραν κάποια προβλήματα (καθυστερήσεων κυρίως) και όλα αυτά πριν κανά διβδόμαδο!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από το search, ναι είναι αξιόπιστο μαγαζί αλλά ενδέχεται να έχεις καθυστερήσεις, ή να μην μείνεις απόλυτα ευχαριστημένος από την επικοινωνία μαζί τους.

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, καλοί, οκ, κι έχουν και επιλογή αντικαταβολής, αλλά αν τυχόν χαλάσει κάτι... Κλάφ'τα χαράλαμπε... Να εύχεσαι να μη σου έρθει τίποτα χαλασμένο. Κι εμένα μου'χει τύχει (ολικό ψήσιμο ενισχυτή 5 λεπτά απ'το κουτί τα ηχεία, κάνα 2 μηνο μετά το κεφάλι - χωρίς να το δουλέυω καθόλου!) όπως και σε άλλους, όπου απλά τους δούλευαν επί μήνες ότι και καλά θα το πάρει η UPS κλπ. Μούφες εν τέλει. Προσωπικά για μαγνήτες και τέτοια "περιφερειακά" τους εμπιστεύομαι, αλλά όργανο ή ενισχυτή δεν θα'παιρνα απ'αυτούς εύκολα... Είναι λίγο ρίσκο γενικά οι αγορές απ'το εξωτερικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες (Παρασκευή) έκανα μια παραγγελία για ένα φιλαράκι που δεν έχει internet και ήθελε 2 πικαπ και ένα μίκτη. Από ότι έχω ακούσει είναι καλό μαγαζί... Μόλις παραλάβει τα πράγματα το φιλαράκι μου, θα ενημερώσω το θέμα για χρόνο παραλαβής από τον χρόνο της παραγγελίας και την κατάσταση του εξοπλισμού.

Nothing is said that has not been said before...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Μία ερώτηση ως προς το musicstore. Eαν παραγγείλω πάνω από 299 ευρώ και θέλω να μου τα στείλουν με αντικαταβολή χρεώνομαι με 13ευρώ ή η χρέωση ισχύει μόνο για αγορές κάτω των 299ευρώ?Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως τους επεστρεψα μια χαλασμενη καμπινα που μου εφεραν η UPS για να το παρει ηρθα πολυ γρηγορα...μετα παιζαμε μια βδομαδα κρυφτο μεχρι να τους κανω να μου στειλουν την αντικατασταση..τελος καλο...

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία ερώτηση ως προς το musicstore. Eαν παραγγείλω πάνω από 299 ευρώ και θέλω να μου τα στείλουν με αντικαταβολή χρεώνομαι με 13ευρώ ή η χρέωση ισχύει μόνο για αγορές κάτω των 299ευρώ?Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Τα 13 ευρώ της αντικαταβολής τα χρεώνεσαι όπως και αν έχει, γιατί στην ουσία είναι υπηρεσία που σου προσφέρει η μεταφορική

deja vu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου