Προς το περιεχόμενο

Αγορα απο www.musicstore.de


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα οποία 13 ευρώ είναι μεγάλη μούφα, γιατί όταν παίρνεις κάτι κάτω των τριακοσίων ευρώ πληρώνεις 30 + 13 = 43 ευρώ μεταφορικά, ενώ στα άλλα μαγαζιά δεν πληρώνεις τίποτα παραπάνω. Άσε που το musicstore είναι πλέον το ακριβότερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν ειναι γενικα ακριβοτερο..εχει και καλες τιμες.

Εγω αυτα που πηρα ηταν τα φθηνοτερα του ιντερνετ Valve Jr head / cab.

Αλλα οντως σε πολλα οι τιμες δν ειναι οι καλυτερες.

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Γεια σας και απο εμένα!

Εχθες εκανα μια αγορα απο το music store. Μου εστειλαν το email σε στυλ αποδειξης

για το οτι εγινε η παραγκελια, αλλα δεν μου εδωσαν πληρωφοριες για το που να κανω το εμβασμα. Εχω επιλεξη σαν τροπο πληρωμης bank transfer.

Τι πρεπει να κανω? Να περιμενω καποιο τους νεο mail η να κανω κατι αλλο?

Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω αγοράσει απ'το εν λόγω κατάστημα, πάντως το παρακάτω είναι απ'το site τους.

CONDITIONS OF PAYMENT

 

a) COD-orders are to be paid in cash only. For the first credit card order we require a copy of the card (front and backside) and your ID by email or fax. [glow=lightgreen,2,300]Bank transfers need to be made prior to shipment of the merchandise.[/glow] The order will be sent as soon as the payment is showing on our account and the goods are available. [glow=lightgreen,2,300]All payments need to be made in Euros to our bank account, occurring bankcharges need to be paid by the customer.[/glow]

 

[...]

 

[glow=lightgreen,2,300]c) In the event of delayed payment we will charge the statutory interest rate. Upon issue of the first reminder of payment we will raise an additional fee of 2,50 Euro. Any subsequent reminders will incur a further charge of 5 Euro each.

[/glow]

 

Θα σου συνιστούσα να πάρεις στην εξυπηρέτηση πελατών, φαίνεται να έχει γραμμή για έλληνες, δες εδώ το τηλέφωνο (http://www.musicstore.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/MusicStore-MusicStoreShop-Site/en_EN/-/GRD/ViewEmailer-View) και να ζητήσεις τον κωδικό του τραπεζικού λογαριασμού για να καταθέσεις τα χρήματα. Εναλλακτικά ψάξε να το βρεις από το site, με μια γρήγορη ματιά δεν το βρήκα κάπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απολυτα ασφαλες μαγαζι εχω παρει μεχρι και λιστα γαμου απο εκει ολα καλα ολα ανθηρα αγοραστε χαλαστε χρημα οι γερμανοι ειναι φιλοι μας.....

 

 

Ζητα να μιλησεις με το Σπυρο Ελληναρα πολυ οκ παιδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω πολυ για την απαντηση.

Τους πηρα τηλ. και ζητησα να μιλισω με τον Ελληνα υπευθηνο και μου λεει οτι ειναι σε διακοπες και οτι θα επιστρεψει σε δυο εβδομαδες!!!! :ο Στην συνεχεια με συνδεσαν με καποιον κυριο και του λεω οτι θελω τον αριθμο τραπεζης για να βαλω τα χρηματα και με ρωτησε ποτε εγινε η παραγγελια (την εκανα χ8ες) Και μου απαντησε (αν καταλαβα καλα) οτι 8α με ειδοποιησουν συντομα.. Οποτε μαλλον περιμενω mail τους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εκανα παραγγελια μια ibanez prestige κατευθειαν στο email του Σπυρου που δουλευει εκει την περασμενη εβδομαδα.Εφτασε σε μεσα σε εξι ημερες και πληρωσα με αντικαταβολη.Ειμαι απολυτα ευχαριστημενος και ειδικα απο το Σπυρο που τον πετυχα την τελευταια ημερα που εφευγε για αδεια και το παιδι μεχρι το μεσημερι μου ειχε στειλει κανονικα τα στοιχεια και η παραγγελια εφυγε την αμεσως επομενη ημερα.Το δεμα πολυ καλα συσκευασμενο και το οργανο κομπλε.Κανενα απολυτως προβλημα.

Δεν ξερω αν ηταν ολα αυτα τυχαια σε εμενα αλλα η μια και μοναδικη εμπειρια που εχω απο το καταστημα ειναι αυτη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To email του Σπυρου Μαυριδη ειναι : [email protected]

Το θεμα ειναι οτι θα ειναι σε αδεια για αρκετες ημερες ακομα.Ενα μηνα θα λειπει απ'οτι μου ειχε πει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου