Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για carvin ..


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει ακούσει κανένας τον CARVIN MTS3212 - 100W (compo ) ? σαν πολύ φτηνός μου φαίνεται για tube amp $ 699.99

http://www.carvin.com/products/single.php?ItemNumber=MTS3212&CID=GA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα προϊόντα CARVIN είναι εξαιρετικής ποιότητας,απλά επειδή στην Αμερική πουλάνε μόνο directly απο το εργοστάσιο έχουν εξαιρετικες τιμές μια και αποφεύγουν όλα τα κόστη των μεσαζοντων.

Σαν να αγοράζεις ντομάτες απο το χωράφι δηλ. και όχι απο το μανάβικο της γειτονιάς σου :wink:

Δεν τον έχω ακούσει αλλα όλοι οι ενισχυτές Carvin που έχω ακούσει ήταν πολύ καλοί (ο συγκεκριμένος είχε πάρει πολύ υψηλή βαθμολογία σε ενα παλιό τεστ του Guitar Player)

Ακόμα πιο εντυπωσιακές είναι οι τιμες στις κιθάρες τους που είναι πραγματικά αριστουργηματα λεπτομεριακής κατασκευής & υπέροχων ξύλων σε σχέση με τις τιμές άλλων εταιρείων που πουλάνε περισσότερο όνομα & μούρη.

Επίσης η CARVIN φτιάχνει ενισχυτές & κιθάρες απο το 1950!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τον superfunk,οι ενισχυτές της carvin είναι πολύ καλοί.(και οι κιθάρες τους επίσης)

...αλλά μην κάνεις τον κόπο να δοκιμάσεις να αγοράσεις από το site της carvin...αν δεν είσαι αμερικανάκι,σε παραπέμπει στον εγχώριο μεταπωλητή.

Δοκίμασε κάπου αλλού.

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι για όσους ενδιαφέρονται για carvin να τους πληροφορήσω ότι τους φέρνει η General Music και ο 100 w κάνει 700 ευρω. (περίεργα πράγματα γίνονται στην Ελλάδα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα link,διεύθυνση?Δεν βρήκα πουθενά την General Music στο δίκτυο!Με ενδιφέρει ο nomad 1x12 τον οποίο πουλάνε 520$ άρα κοντά στα 520¤ με βάση τα λεγόμενα σου eangle.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

General Music είναι ο τσιτιριδης στην ακαδημίας 88 μίλησα μαζί του και μου είπε ότι σε μερικές μέρες θα είναι εδώ τα compo και μάλιστα μου έδωσε και τιμές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Ο #$@#@#%*&*^ που έχει την general music (που φέρνει τους carvin) με ενημέρωσε σήμερα (μετά απο μπορεί και 30 τηλέφωνα τους τελευταίους 2 μήνες που έχω κάνει), ότι τελικά στην παραγγελία δεν συμπεριλαμβάνεται ο carvin vintage16 (για τον οποίο τον ρωτούσα αν θα φέρει και μου έλεγε από μέρα σε μέρα...)

 

γιατί (εδώ είναι το φοβερό) έχει μόνο 120¤ διαφορά από τον 50W.

Λες και αγοράζουμε πατάτες : δώσε λίγα παραπάνω λεφτά και πάρε λίγα Watt παραπάνω να έχεις...

 

Φαίνεται ο τύπος δεν έχει παίξει με ενισχυτή 50W σε σπίτι...

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου