Προς το περιεχόμενο

Bridge για Jazzmaster...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kalispera...exw mia vintage Jazzmaster tou '63 poy ypoferei apo to klassiko provlima tis gefyras..diladi feygoyn oi xordes apo ta saddles,triksimata,eykola ksekourdismata ktlp..to kserw gia tin lysi- bridge apo Mustang alla to thema einai POU ti vriskeis?Milaw gia Ellada..

Kapoios apo gnwsto magazi sxetiko stin Athina mou eipe oti kanei kai gefyra apo Gibson..kai skeftika mia ksexasmeni Epiphone Sheraton..

exei kaneis apopsi epi tou thematos? Tha to ektimousa...eyxaristw.

 

P.S 1: Kanena endiaferon setting gia to Deluxe Memory Man tis Electro-Harmonix??

 

P.S 2:Osoi mporeite na agorasete apo Internet parte to Total Sonic Annihilation tis Death By Audio!Petali einai ayto..:)Kolasi..kyriws apeythinetai se pio noise-freaks-experimentalists.....

 

Sygxaritiria gia to site..kapoies fores einai paradeisos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην Ελλάδα δεν υπάρχει,και ούτε πρόκειται να υπάρξει :cry:

ΕΔΩ

 

www.stewmac.com

 

θα βρείς τα πάντα

 

κάνε και ενα google search για BUZZSTOP JAZZMASTER ειναι σαφώς η καλύτερη εφεύρεση για την προβληματική αυτή κιθάρα που είναι ομως τοσο όμορφη & γεματη προσωπικότητα,ο συνδιασμός των 2 θα την κάνει αεροπλάνο :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μολις τώρα συνειδητοποίησα Superfunk ότι έχω ξεχάσει να σε ευχαριστήσω για την απάντηση!Χάρηκα ιδιαίτερα που ξέρεις και εκτιμάς τις Jazzmaster..αν και εμένα η καρδία μου ανήκει στην Tele μου,αφου όπως εχω δει και εσύ εχεις ιδιαίτερη συμπάθεια! Τele->Rat->Twin->Pure guitar tone heaven!

 

Tα λέμε...Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τώρα συνειδητοποίησα Superfunk ότι έχω ξεχάσει να σε ευχαριστήσω για την απάντηση!Χάρηκα ιδιαίτερα που ξέρεις και εκτιμάς τις Jazzmaster..αν και εμένα η καρδιά μου ανήκει στην Tele μου,αφου όπως εχω δει και εσύ εχεις ιδιαίτερη συμπάθεια! Τele->Rat->Twin->Pure guitar tone heaven!

 

Tα λέμε...Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τώρα συνειδητοποίησα Superfunk ότι έχω ξεχάσει να σε ευχαριστήσω για την απάντηση!Χάρηκα ιδιαίτερα που ξέρεις και εκτιμάς τις Jazzmaster..αν και εμένα η καρδιά μου ανήκει στην Tele μου,αφου όπως εχω δει και εσύ εχεις ιδιαίτερη συμπάθεια! Τele->Rat->Twin->Pure guitar tone heaven!

 

Tα λέμε...Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου