Προς το περιεχόμενο

Λίγο αποχή από Electro Pop! Ώρα για προσευχή!


vangelisorfas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλα  έλα  παιδιά αυτά στης καφετέριες το πώς πίνει ο καθένας το καφεδάκι του είναι δικός του λογαριασμός νομίζω το παιδί ρώτησε τι γνώμη μας αν μας  αρέσει και όχι πώς να το κάνει να ακούγεται γιατί αν πούμε ο καθένας μας εδώ πώς θέλουμε να ακούγεται ούτε η κουφή δεν θα το ακούνε, το παιδί δεν παίρνει παραγγελίες, είναι φτασμένος κατά πολύ….. αυτά…   

 

Δεν παίρνει παραγγελίες? Να μην το έβαζε τότε. Γνωστοποιεί ένα κομμάτι και επειδή δεν είναι κομμάτι που έχει κυκλοφορήσει σε cd, μπορεί άνετα αν θέλει να κάνει αλλαγές. Μπορεί μια ιδέα που θα ακουστεί εδώ να του δώσει ένα κλικ για να κάνει κάτι διαφορερετικό.

Από την άλλη είπε "θέλω γνώμες". Γνώμη είναι και το που θα περίμενες να το ακούσεις, γνώμη είναι και το "ωραίο", γνώμη είναι και το "κάνε εκείνο εκεί".

 

Τώρα για το φτασμένος...γκουχ.

 

Χωρίς καμία σπόντα κλπ πάντα προς τον vangelisorfas, έχω πεί ήδη ότι μου αρέσει το κομμάτι.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω απολύτως με τον animae!!!και οσον αφορα για καφετέριες,επειδη η σπόντα πάει σαφώς σε εμένα,αν ξαναδιαβάσεις προσεκτικά θα δεις οτι λέω οτι άνετα θα μπορούσε να παίζει και παραέξω!δεν μπορώ να καταλάβω που πειράχτηκες ???(...να ήταν και δικό σου το κομμάτι να έλεγα-αλλα και πάλι γιατι να πειραχτείς ισα ισα που τα σχόλια μας ειναι παραπάνω απο θετικά!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ sorry είμαι επηρεασμένος από έναν κομπλεξικό φίλο μου

που όποτε του πάω ένα καινούριο κομμάτι να ακούσει κάνει κριμάτισες

φυσά ξεφυσά και στο τέλος μου βάζει να ακούσω μια μελωδία από των Nescafe ξέρεις αυτό με την κλασική κιθάρα, και μου λέει αυτό είναι κομμάτι και ποιότητα, κοινώς συγκρίνει το μουλάρι με Ferrari

Για αυτό και εγώ έγραψα στη σελίδα μου αυτό

 

ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΘΑΨΟΥΝ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ ΜΟΥ.

ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΖΩ ΜΕ ΘΑΒΟΥΝ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.

   

http://www.musicwave.gr/dimmis/

 

τα σέβη μου

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για το σχόλιά σας!

 

Σαφώς και περιμένω τις γνώμες σας και προτάσεις που ίσως προσθέσουν κάτι στο κομμάτι που δεν έιχα σκεφτεί!

 

Σχετικά με όσα με ρωτήσατε:

 

Το κομμάτι έχει γραφτεί σε CUBASE χρησιμοποιώντας το Atmosphere για τα βιολιά, το Stylus για τα beat και το KORG MICROKORG για τα υπόλοιπα.

 

Δeν έχει χρησιμοποιηθεί κάνενα έτοιμο sample.

 

H φωνή είναι της τραγουδίστριας των OK (www.okband.gr)!  ;D

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου άρεσε πολύ! μπράβο  :)

 

θα συμφωνήσω οτι κάπου χρειαζόταν ένα break ή το στοιχείο της έκπληξης και επίσης εγω στη θέση σου θα έβαζα άλλους ήχους για strings (ίσως πιο πρωτότυπους και λιγότερο καθαρούς για να ταιριάζει με τα lo-fi vocals),θα τα χαμήλωνα λίγα db και θα ανέβαζα το μπάσο.

 

υγ:είδα και τους ok και είστε super!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου