Προς το περιεχόμενο

Amp for me


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλλον ηρθε καιρος να μου προτεινεται και μενα καποιον λαμπατο ενισχυτακο,λιγα στοιχεια για αρχη, τον θελω λαμπα combo και οχι ασηκωτο Καθως απο οτι με βλεπω μονο σε μικρα gigs Παιζω και αντε μια φορα το χρονο σε ανοιχτο stage το budget για αρχη το σκεφτομαι γυρω στα 500 ευρα αντε και λιγο παραπανω αλλα δυσκολα για πανω απο 600 εκτος αν ειναι και γαμω..μουσικη τωρα,παιζω alternative (και τα βρωμικα μερη ειναι παντα με πεταλια(turbo rat,metalplanet,vox bulldog,boss superoverdrive) τα καθαρα ειναι επισης αλλος ενας παραγωντας ο οποιος με ενδιαφερει επισης αλλα γενικα εχω και την ταση να μεταλλιαζομαι καθε τοσο..xmmm τι αλλο αυτα γενικα ακουσα διαφορα για laney vc 15 τι λετε?πειτε γνωμες και για αλλους..thanks ρωτηστε με οτι ειναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν τον βιάζεσαι άμεσα, θα σου πρότεινα να μαζέψεις μερικά χρήματα και να αγοράσεις αργότερα τον απίστευτο Koch Studiotone. Ό,τι καλύτερο κατά τη γνώμη μου στις προδιαγραφές που βάζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν τον βιάζεσαι άμεσα, θα σου πρότεινα να μαζέψεις μερικά χρήματα και να αγοράσεις αργότερα τον απίστευτο Koch Studiotone. Ό,τι καλύτερο κατά τη γνώμη μου στις προδιαγραφές που βάζεις.

 

απ το στομα μου το πηρες.... :P

 

+1000 για τον koch... 8)

2+2=5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα έπαιρνα μάλλον αυτόν: http://www.thomann.de/gr/peavey_classic_30.htm

 

Καλός ο koch (υποθέτω, δεν τον έχω παίξει), αλλά αν θυμάμαι καλά κοστίζει πάνω απο 900 ευρώ, άρα είναι αρκετά έξω απο το price range που βάζεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ αυτα τα χρηματα νομιζω πως πας για peavey classic 30 , η για blues jr.

 

δοκιμασμενες λυσεις. για ακομα περισσοτερο gain ακουσε και τον engl-thunder.

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα για κανένα μετάχειρο Super Reverb....

 

 

ασε επαιξα και δεν πολυγουσταρα να σου πω...ηταν λιγο ταλαιπωρημενος βεβαια ο amp αλλα Ok δεν πολυτρελαινομαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...κι εγω θα 'λεγα υπομονη και Studiotone.

 

(και θα ξαλαφρωσεις και απο μερικα πεταλια γιατι βγαζει και πολυ καλη βρωμια ο "μικρος")

 

Αμα παρεις την κεφαλη θα εισαι ακομα πιο ευελικτος...    ;)

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου