Προς το περιεχόμενο

O καινουργιος iMAC


kilon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υπαρχει καποιος τροπος να αποφυγουμε την rainbow?Χωρις να αγορασουμε mac απο εξωτερικο.

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δυστυχως οχι απ'οσο ξερω...Απο τη στιγμη που ο γενικος εισαγωγεας και authorised reseller and dealer  ειναι η rainbow ολα τα μηχανηματα περνανε απο αυτη...!

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει καποιος τροπος να αποφυγουμε την rainbow?Χωρις να αγορασουμε mac απο εξωτερικο.

 

Φυσικά και μπορούμε να την αποφύγουμε. Υπάρχουν πολλοί μεταπωλητές της rainbow. Και με καλύτερες τιμές. Κάτι σαν το Bon Studio είναι η rainbow απ ό,τι έχω καταλάβει.

 

Επειδή το έψαχνα και εγώ τελευταία, καλές τιμές και διαθεσιμότητα προιόντων έχει το systemgraph. www.systemgraph.gr

 

Δεν μπορείς να αγοράσεις online αλλα έχουν κατάστημα και έκθεση στην Μεσογείων.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ομως η εγγυηση εξακολουθει να ειναι της rainbow...οσοι μεταπωλητες κ αν παιρνουν τα μηχανηματα απο τη rainbow αυτα παραμενουν δηλωμενα σ'αυτήν!

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ομως η εγγυηση εξακολουθει να ειναι της rainbow...οσοι μεταπωλητες κ αν παιρνουν τα μηχανηματα απο τη rainbow αυτα παραμενουν δηλωμενα σ'αυτήν!

 

Και τί με αυτό?  ???

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοω οτι δεν υπαρχει περιπτωση να αποφυγεις τη Rainbow...διοτι αν παθει κατι το μηχανημα και θελεις να χρησιμοποιησεις την εγγυηση τοτε θα απευθυνθεις στη Rainbow... εμμεσα η άμεσα!

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κι εγώ άλλο λίγο.  :)

 

Μάλιστα πριν 2-3 μέρες βγήκε ένα μεγάλο update που σκοπεύει να διορθώσει κάποια μικροπροβλήματα (και έχω την αίσθηση ότι τα διόρθωσε.)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου