Προς το περιεχόμενο

The Noiz Playmates! (ΗΟΤ)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

fender stratocaster vintage 70's , ΠΟΛΥ καλοφτιαγμενο οργανο , το "U" μπρατσο ειναι πολυ βολικο :D :D

 

H μαυρη ειναι EKO , αντιγραφη les paul , του πατερα μου.Την ειχε παρει το 1970 5 χιλλιαδες δραχμες(ουαου) και παιζει ακομα...περιττο να πω οτι ο ηχος της ειναι απο αλλο πλανητη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Φίλε fmakis μια προσωπική ερώτηση (χωρίς ίχνος κακίας και εάν θέλεις μου απαντάς). Κιθάρα παίζεις ή απλά είσαι συλλέκτης? Γιατί εγώ τουλάχιστον τέτοια καταπληκτικά όργανα που μας δείχνεις κατά καιρούς δεν θα μπορούσα να τα πουλήσω. Έχω την 1η κλασσική μου που έπαιζα στο ωδείο πρίν 40 χρόνια, η ακουστική μου είναι 25ετίας...αυτά τα όργανα είναι κομμάτι της ζωής μου και δεν μπορώ να τα αποχωριστώ...πως κάποιος θα μπορούσε να πουλήσει αυτή τη μοναδική ΕS 137 που μας δείχνεις...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Φίλε fmakis μια προσωπική ερώτηση (χωρίς ίχνος κακίας και εάν θέλεις μου απαντάς). Κιθάρα παίζεις ή απλά είσαι συλλέκτης? Γιατί εγώ τουλάχιστον τέτοια καταπληκτικά όργανα που μας δείχνεις κατά καιρούς δεν θα μπορούσα να τα πουλήσω.

Αν έχεις καμιά πενηνταριά τέτοια όργανα, μπορείς και παραμπορείς... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Φίλε fmakis μια προσωπική ερώτηση (χωρίς ίχνος κακίας και εάν θέλεις μου απαντάς). Κιθάρα παίζεις ή απλά είσαι συλλέκτης? Γιατί εγώ τουλάχιστον τέτοια καταπληκτικά όργανα που μας δείχνεις κατά καιρούς δεν θα μπορούσα να τα πουλήσω.

Αν έχεις καμιά πενηνταριά τέτοια όργανα, μπορείς και παραμπορείς... ;D ;D

Τι να σου πω φιλε εδω πουλησα Gibson 335 1967

Οταν παρω την κιθαρα που θελω (1960-7) θα την κρατησω μεχρι να.......!!

Βασικα παιζω πληκτρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου