Προς το περιεχόμενο

The Noiz Playmates! (ΗΟΤ)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 348
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Yπαρχουν dobro που "εξειδικευονται" η στο ενα, η στο αλλο (fingerstyle/slide). Δεν αποκλειει το ενα το αλλο, αλλα ειπαμε, προσπαθω να βοηθησω.

Οσο για το τι θες να παιζεις, ειναι σαν να μου λες, θελω μια ηλεκτρικη που να παιζω φαση Joe pass, Nirvana και Slipknot. Αν υπαρχει καποιο συγκεκριμενο ειδος που να σου κανει κλικ. Αλλα επειδη μαλλον δεν θες βοηθεια, αλλα απλα να μαθεις την μαρκα της κιθαρας μου, ειναι amistar heavily customised.

 

Σ ευχαριστώ πολύ! απλά αυτη τη στιγμή ήθελα απλά να δω κι άλλα όργανα αυτής της μάρκας!

 

Όσο για βοήθεια εννοείται χρειάζομαι αλλά επειδή τώρα ασχολούμαι με άλλα, σου υπόσχομαι ότι σε μερικά χρονάκια που θα έρθει η ώρα για dobro, θα ζητήσω βοήθεια κι ελπίζω να μου δώσεις! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν μπει τοσο τρελα οργανα σε αυτο το thread που δεν πιστευω πως εχει και πολυ νοημα να ποσταρω αλλα τελος παντων...

 

Παρτε και αλλο ενα japanι

Jackson soloist-3 (τρελη κιθαρα, εκανα μεγαλη μ@λ@κια που την εδωσα  :'()

 

front1.jpg

 

back.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα που ζεσταθηκαμε αντε να ποσταρω το τελευταιο αποκτημα. Vintage Gibson chet Atkins

 

 

GibsonChetAtkins001.jpg

GibsonChetAtkins002.jpg

GibsonChetAtkins003.jpg

 

να παρεουλα και οι δυο αλλες ακουστικες Martin D-16 &  Eko Ranger 12

 

 

l_2487290b1c4280ac10fcf1576e1d2156.jpg

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου