Προς το περιεχόμενο

Εξοπλισμός Keyboards


Προτεινόμενες αναρτήσεις

P.S.Μαζευω απο τωρα για το Κ3000!!!

 

Και εγω επισης,αλλα πριν μαλλον θα παρω το pc3 εαν βγει σε rack. :)

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 247
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όλα αυτά δικά σου είναι;;;; Τι τα κάνετε τόσα σαμπλερ ρε σεις; Με τόσα λ7 πως και δεν έχετε κανά καλύτερο Monitor με τόσα λεφτά που σκάσατε;

 

:lol: :lol: :lol:

 

Στο μυαλό μου είσαι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να γραψω κ εγω τα δικα μου...

Korg Karma

Nord Lead 2X

Nord Electro 73

Kurzweil PC1X

Alesis Andromeda

 

Λεω να δωσω το 2Χ και να το παρω σε Rack.Μια σκληρη θηκη που να παιρνει κ Rack modules(για το Αndromeda)

και να μπουν στον εξοπλισμο ενα motif rack,ena fandom rack και 1 Pro -12

της Creamware

Eπομενη αγορα το PC3 της Κurzweil (αφου δωσω το PC1X)γιατι για κ3000 ουτε λογος γινεται απο την Kurzweil.Kαλα επομενα Χριστουγενα το κοβω

Να ειστε ολοι καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπομενη αγορα το PC3 της Κurzweil (αφου δωσω το PC1X)γιατι για κ3000 ουτε λογος γινεται απο την Kurzweil.Kαλα επομενα Χριστουγενα το κοβω

Να ειστε ολοι καλα

 

Βασικα σε 2 με 3 χρονια θα το εχουμε,αλλα δεν μας πειραζει,αρκει να το φτιαξουνε οπως πρεπει σε ενα Kurzweil....και το pc3 σπερνει απο οτι διαβαζω στα specs αλλα και η σειρα κ2600 κραταει πολυ καλα ακομη σε σχεση με το ανταγωνισμο.....

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω οσων αφορα το το Κ3000

Για το PC3 εχω να πω οτι ειναι τελικα η πιο τιμια λυση για all in one stage piano.. Καλυτερη κ απο το Nord Stage 88 (το οποιο περασε απο τα χερια μου αλλα εχει υποκειμενικα κλασικα πιανα κ ως mother keyboard ειναι τουλαχιστον για τον π....)

βεβαια αν κρινω απο την ΚΒ3 μηχανη των προηγουμενων μοντελων θα ειναι μια τιμια λυση η οποια ειναι καλυτερη απo τη VK της Roland κ κλονους οπως Oberheim και Creamware,αλλα πολυ υποδιαστερη της Clavia k της Hammond-Suzuki ισως κ της Korg(CX-3) αν υποθεσουμε οτι to CX-3 ειναι Β3 κ oxi A-100

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(το οποιο περασε απο τα χερια μου αλλα εχει υποκειμενικα κλασικα πιανα κ ως mother keyboard ειναι τουλαχιστον για τον π....)

 

Και μενα περασε απο τα χερια μου και συμφωνω(και ως ποιοτητα κατασκευης ειναι για τα ...σκυλια).Η ΚΒ3 στο pc3 θα ειναι βελτιωμενη(και σε ηχο,και σε rotary εφφε και μαλλον dual manual organ,θα εχει και farfises και vox, οποτε....),αν και η kb3 η τωρινη εμενα μ'αρεσει πολυ...

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα αυτά δικά σου είναι;;;; Τι τα κάνετε τόσα σαμπλερ ρε σεις; Με τόσα λ7 πως και δεν έχετε κανά καλύτερο Monitor με τόσα λεφτά που σκάσατε;

 

:lol: :lol: :lol:

 

Στο μυαλό μου είσαι!!!!

 

¶σχετο αλλά αυτό μου ήρθε αφού μέτρησα 27 synth (μαζί με τα rack)!!!, 11 samplers!!!!!!!! και από την άλλη 1 drum machine (κορυφή βέβαια :wink: ) και αυτά τα μονιτορ...

 

Πάντως πραγματικά sonicspot να τα έχετε να τα χαίρεστε :D

 

Και αν κατάλαβα είσαι ο open ocean; Αν ναι τότε μπράβο για την καλή δουλειά που κάνεις και που το κυνηγάς βρε μπαγάσα όσο μπορείς!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκαν καινουρια όργανα στην συλλογή μου. Λοιπόν.....

 

1,Korg Triton Studio 76keys

2.Roland Rd-700sx

3.Roland Fantom

4.Roland Rd-170

5.Korg Triton

6.Korg Tr 76keys

7.Korg Σ

8.Ensoniq Ts-10

9.Roland U-20

 

Δεν θέλω να αναφέρω Softwares κ pc. Δεν θα ήθελα να σας κουράσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου