Προς το περιεχόμενο

Charango!!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ότι είμαι βλαμμένος το ξέρετε! Θέλω λοιπόν να αγοράσω ένα charango!!!! Ξέρετε τίποτα.....; Μήπως υπάρχει κανένας που να είχε την ίδια τρέλλα με εμένα και να το έχει ψάξει;; Θα ήθελα κάτι καλό πάντως, ντάξει όχι πανάκριβο, αλλά ΚΑΛΟ, μην είναι μόνο για διακόσμηση.............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι είμαι βλαμμένος το ξέρετε!

 

 

ROFL!  ;D Έχω πεθάνει στα γέλια!

 

Μενέλαε υποκλίνομαι! Να ξέρεις πάντως ότι οι άνθρωποι που έχουν PRS ισοδυναμούν με απόφοιτους του ΜΙΤ, Harvard και δε συμμαζεύεται  8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι είμαι βλαμμένος το ξέρετε!

 

 

ROFL!  ;D Έχω πεθάνει στα γέλια!

 

Μενέλαε υποκλίνομαι! Να ξέρεις πάντως ότι οι άνθρωποι που έχουν PRS ισοδυναμούν με απόβλητους του ΜΙΤ, Harvard και δε συμμαζεύεται  8)

 

+1

 

Tι είναι το καγκαρού?

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...έχω δύο (photos την Δευτέρα). Το ένα το έχω αγοράσει από το Αμστερνταμ και το άλλο μου το φέρανε από το Περού...θα ψάξω να σου βρώ την διεύθυνση του μαγαζιού στο Αμστερνταμ...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι υπέροχος ;D ;D μουτς!

 

Να σε ρωτήσω, από ποιότητα κατασκευής, ήχο και ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ στα κλειδιά (γιατί το ξεκούρδισμα δεν είναι ωραίο πράμα!) πώς πάνε...; Αλήθεια, ποιο από τα δύο παίζει καλύτερα; Δηλαδή στο περού φτιάχνουν καλά πράγματα, ή οι πιθανότητες είναι ότι αν παραγγείλω τίποτα θα πέσω σε.... τουριστικό μοντέλο;;;

 

 

 

Ανιμάκο, το Καγκαρού είναι ζώο που πηδάει χαρωπό εδώ κι εκεί. (Λογικό, όλα τα ζώα όταν πηδάνε είναι χαρωπά ;D ;D ;D ;D) Το Charango όμως είναι ένα ΥΠΕΡΟΧΟ Νοτιοαμερικάνικο όργανο, τέηκ εϊ λούκ: http://en.wikipedia.org/wiki/Charango

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ακομη δεν πιασανε οι ζεστες ;D ;D ;D

 

 

Να υποθεσω Μενελαε οτι θα ακουσουμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ  clip και απο σενα και ας ειναι και με το καζαγκουγκου ;D ;D ;D

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...να σου πω την αλήθεια και το του Αμστερνταμ ήταν από το Περού (το μαγαζί που το αγόρασα εκτός από κιθάρες-μπάσα κλπ πούλαγε και εξωτικά όργανα) και ο ήχος του μου αρέσει πιό πολύ από το περουβιάνικο (το περουβιάνικο είναι πιό μπάσσο).Κλειδιά και ήχος γ@μ@νε!!!! Το μόνο μου πρόβλημα είναι ότι μου έχει ραγίσει το καπάκι γιατί ο μ@λ@κ@ς το είχα αφήσει πολύ καιρό κουρδισμένο όρθιο...(το έχω πάνω από 15 χρόνια). Αφού σε ενδιαφέρουν αυτά θα σου ανεβάσω photos και από ένα τσίτερ που έχω (αρχές 20ου αιώνα) που αγόρασα φοιτητής από ένα το Παρίσι.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίοςςςςςςςςςςς.........!!! Να υποθέσω ότι δεν το πουλάς το charnago εεεεεεεε ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

Πάντως αν μου βρεις τρόπο να επικοινωνήσω με το μαγαζί θα σε αγαπάω αιώνια!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...σου προτείνω να πεταχτείς μέχρι το Αμστερνταμ. Ο τύπος που έχει το μαγαζί είναι καταπληκτικός. Είχα πάει για μία έκθεση και πήγα στο μαγαζί του φορώντας την κονκάρδα του επισκέπτη που είχε μια ελληνική σημαία. Μπαίνοντας μέσα ο τύπος ήταν στο βάθος με μια κιθάρα και έπαιζε μια μπλουζιά...γυρίζει, με κοιτάει...και ξεκινάει να παίζει τα παιδιά του πειραιά!!!!! πές μου πως δεν θα αγοράσεις μετά...

 

Sorry man ότι αγοράζω έχει συναισθηματική αξία για μένα και δεν πουλάω, τι με πέρασες ffmakis?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου